Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 147

Wątek: Lista propozycji i oczekiwań

  1. #101
    Piłaś
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Venio Zobacz posta
    Ja orginalny nie bede i proponuje (czyt. DOMAGAM SIE) wykładu Czachy nt. swojego streetphoto.
    Masz u mnie piwo jak sie podejmiesz :}
    Podpisuje się pod tym i mam taką propozycje aby ktoś przygotował wykład na temat "Fotografii Koncertowej". Parę fotografowanych koncertów mam na swoim koncie, ale dopiero zaczynam. Czy mógłby ktoś coś takiego przygotować?
    Pozdrawiam

  2. #102
    Początki nałogu Awatar Propi
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Chodzież / Poznań
    Posty
    329

    Domyślnie

    A ja, z racji moich ostatnich fascynacji, prosiłbym Ramzę, który co prawda rzadko się tu pojawia, żeby wyjawił sekret dojścia do takich efektów:



    Z racji tego, że autor zdjęć pewnie jest zbyt zabiegany, jeśli ktokolwiek jest w stanie zrobić lekcję nt. fotografii studyjnej z użyciem lamp błyskowych, blend, softboxów, snootów i innych - będę zachwycony, a pewnie nie tylko ja

  3. #103
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    146

    Domyślnie

    nie wiem czy wszyscy, ale pewnie większa część stałych forumowiczów oglądała galerię oraz zdjęcia jakie zafundowała nam kasia osuch ( katosu ). dla tych, którzy jeszcze nie widzieli jej prac: http://canon-board.info/showthread.php?t=23332 ...

    no i tutaj oczywiście rodzi się prośba do tej młodej i utalentowanej dziewczyny, aby wskazała nam kilka cennych porad odnośnie kropelek wody z którymi wyczynia CUDA (:

  4. #104
    Bywalec Awatar Veene2
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    184

    Domyślnie

    Ja bym bardzo chcial (i moze ktos wsrod nas jest kto robi tego rzeczy) poznac tajniki robienia zdjec reklamowych - najchetniej butelek Cos tam sobie probowalem i jestem zalamany... pomocy

  5. #105
    Bywalec Awatar Voith
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    34
    Posty
    198

    Domyślnie

    Nie mogłem nigdzie znalesc na forum - jak robic HDR w photoshopie - jak wygląda obróbka takiego zdjęcia
    Mniej sprzętu, więcej talentu.

  6. #106
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Voith Zobacz posta
    Nie mogłem nigdzie znalesc na forum - jak robic HDR w photoshopie - jak wygląda obróbka takiego zdjęcia
    Moze to sie nada?

    http://canon-board.info/showthread.php?t=16522

  7. #107
    Uzależniony Awatar -=Festyk=-
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    33
    Posty
    666

    Domyślnie

    To ja mam propozycję bo coś widzę,że dział umarł.Może by VanMurder opowiedział o swoich zdjęciach,a konkretnie o tym: http://adammphoto.com/octavia/images/_MG_3792.jpg
    Wydaje mi się,że wykład byłby dla wielu początkujących z portretami bardzo pomocny.
    D300s,Nikkor 18-55mm f:3,5-5,6,Tamron 55-200mm f:4,0-5,6,Jupiter 37A 135mm f:3,5,SB-800,Fancier WB1626
    plfoto||Galeria

  8. #108
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie


    Adam, ponaglam cię, kurde to już z tydzień powstaje
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  9. #109
    Uzależniony Awatar VanMurder
    Dołączył
    Jan 2007
    Wiek
    48
    Posty
    600

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta

    Adam, ponaglam cię, kurde to już z tydzień powstaje
    ok ok... dajcie mi jeszcze chwilę, nie chcę popeliny odstawić, a teraz jestem wybitnie zajęty
    pozdrawiam i dziękuje za cierpliwość

  10. #110

    Domyślnie

    A czy ktoś mógłby zamieścić krótki, zwięzły, nie linkowany. przepis na crossa? Uzbierałem kilka fotek, które świetnie się na crossa nadają, jednak odnajdowane w sieci "przepisy" skrajnie róznią się od siebie...
    EOS 90D (w sumie)

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •