Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: [zieciu] Moje początki z Canonem

  1. #11
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    15

    Domyślnie

    choc za sony nigdy nie przepadalem to fotki sa jak najbardziej w pozadku, a dzieci to chyba zawsze dobrze wychodza na zdjeciach pozdrawiam

  2. #12
    Bywalec Awatar r3b
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Legionowo
    Posty
    216

    Domyślnie

    Miałem okazje już oglądać Twoje zdjęcia chyba właśnie na KKM-ie i tak samo mi się podobały

  3. #13

    Domyślnie

    michael_key, v3n, r3b Dzięki Panowie za odwiedziny. Tak na kkm-ie też zamieszczałem te foty. Co do dzieci to ostatnio mój główny motyw przewodni gdyż córcia przewija mi się najczęściej przed obiektywem. Ostatnio zacząłem wybywać dalej i szukać tematów. Warszawska starówka jak zawsze dostarcza wiele ciekawych tematów.

    Pozdrawiam.

  4. #14

    Domyślnie

    Uczę się doświetlać kadry lampą i jak widać na poniższych zdjęciach nie do końca mi to wychodzi, trochę za mocno doświetliłem i wyszły małe przepały, ale kadry mi się podobają to pozwolę sobie zamieścić


    11. Autoportret, zabrałem córci zabawki



    12. z córcią.


  5. #15

    Domyślnie Fotki już z canona

    nowa partia tym razem C 500d C 50 1.8


    12. Miłość babci do wnuczki


    13. Mały podróżnik

    pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez zieciu ; 30-06-2011 o 20:58 Powód: Fotki już z canona

  6. #16

    Domyślnie

    Czy tylko u mnie na dwóch ostatnich zdjęciach jest za zielono ? (Nie chodzi mi tu o naturę tylko o balans bieli).

  7. #17

    Domyślnie

    ostatnie zdjęcie może i poszło w odcień zielony ale przyznam że spodobał mi się ten efekt. na przed ostatnim wg mnie jest wszystko ok, może wydaje CI się tak poprzez faktycznie dużo zieleni w około.

    wersja bez wpadającego w zieleń



    pzdr
    Ostatnio edytowane przez zieciu ; 30-06-2011 o 23:13

  8. #18

    Domyślnie

    W końcu udało mi się obrobić kilka ciekawszych wg. mnie kadrów z ostatniego wyjazdu do Tunezji, wakacje zaczęliśmy wcześnie w maju









    Pozdrawiam.

  9. #19

  10. #20
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Stargard
    Posty
    37

    Domyślnie

    Mi większość zdjęć się podoba, takie żywe i ostre.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •