Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Final Cut Pro X

  1. #11

    Domyślnie

    Final Cut rulez

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Dobrze rozumiem, że FCPX wspiera natywnie H.264 i nie trzeba konwertować do ProResa?

  3. #13
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    51

    Domyślnie

    nie trzeba

  4. #14

    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Toruń
    Posty
    10

    Domyślnie

    FCP X Ma trochę minusów ale wynikają one z całkowitej zmiany polityki pracy na FCP. Dla starych wyjadaczy FCP obecny X wygląda jak kiczowaty program do klejenia filmiku z wakacji, ale to tylko POZORY!!! Nowy X nie wymaga skrótu "Jabk+R" a to jest nie do wyobrażenia w starszych wersjach tego oprogramowania. Kwestie braku kompatybilności projektowych ze starszymi wersjami to kompletna klapa w wydaniu Apple.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Canion Zobacz posta
    Nie wiem jak sobie radzi z materiałem z innych kamer ale do obróbki plików z 5dmkII - bajka. Wreszcie nie siadam do kompa ze wstrętem i miną straceńca. żegnaj Sony Vegas - witaj FCP X
    Sony Vegas mimo szybkości pracy intuicyjności i wielu wielu pozytywów nie wypuści takiego obrazu jak FCP. Kwestia zwolnień przyśpieszeń również przegrywa SV niestety. Jednak szybkość pracy na SV i ułatwienia które ciągle rozwija SV.
    Ostatnio edytowane przez adamG ; 01-07-2012 o 16:58 Powód: Automerged Doublepost

  5. #15
    Bywalec Awatar mnocon
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Slask
    Wiek
    42
    Posty
    132

    Domyślnie Odp: Final Cut Pro X

    dla mnie jest super, przewaznie mam material z canona xh a1, ale czasami tez z 5d mk2, zdazyle sie nawet ze trafil do mnie material z avchd bo kolesiowi komp nie wydalal - pinnale i jakis I7, u mnie raczej bez wiekszych problemow
    Canon | 1D X | 40d | EOS M | 24-70 2.8 L II | 50 1.4 | 85 1.8 | 430 EXII | 600 EX RT | XH A1 |

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •