Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [Tequil] kilka fotek z zabawy w plenerze...

  1. #1
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    42
    Posty
    253

    Domyślnie [Tequil] kilka fotek z zabawy w plenerze...

    Canon|5DmkII+BG|5D+BG-E4|30D+BG-E2|20D|50E|24-70L|24-105L|70-200 2.8L|580EX|550EX|430EX|Manfrotto 074B/329RC4, 682B/#222|SanDisk UltraII/ExtremeIII|Brain's Hottub by Crumpler|Lowepro|

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Arkan
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    Zdjęcia OK, ładne modelki 8) , tylko strasznie skompresowałeś te jpegi - w wersji "oryginal" nie dają się oglądać.

    Arkan
    Pentax K-5 II, Leica M9

  3. #3
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Pierwsze wrazenie: za duzo - czasem po 4 zdjecia prawie identycznej pozy.
    Modelka calkiem calkiem tylko niektore pozy zbyt sztuczne i na niektorych oryginalach czasem widac pewne niedokladnosci (np cienie pod oczami - do poprawienia makijazem).
    O drugiej modelce ciezko sie wypowiedziec
    Kompresja oryginalow rzeczywiscie fatalna - lepiej zamieszczac mniejsze ale lepszej jakosci.
    Kadry standardowe i w wiekszosci centralne , niektore niezbyt ciekawe ale kilka znajdzie sie fajnych... znalazlem tez kilka zdjec w ktorych zbyt mala GO przeszkadza nieco.

    Ogolnie OK ale... jaki miales pomysl na sesje? Co te zdjecia maja ukazywac lub po co byly robione?

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    42
    Posty
    253

    Domyślnie

    ojjj to sa zdjecia bez rzadnego glebszego przemyslenia... kadry sa FUCKtycznie centralne gdzieniegdzie glowka w mocnym puknciem ,tudziez foty trzeba dokadrowac aby bylo OK... znajomy zadzwonil ze robia sesje na piaskowni i wzialem aparat i tak lightowo porobilem sobie fotki ( a w sobote impreza do domu wrocilem o 12 w poludnie a na piaskowni bylem o 13 )
    nie myslcie ze sie tlumacze .... kilka fotek sie wybierze...
    Modelki do tych fotek nie były przygotowywane co widac... po prstu byla wolna to bralem

    aha!!! no wlasnie, ktore Wam sie w miare "widza"...
    Canon|5DmkII+BG|5D+BG-E4|30D+BG-E2|20D|50E|24-70L|24-105L|70-200 2.8L|580EX|550EX|430EX|Manfrotto 074B/329RC4, 682B/#222|SanDisk UltraII/ExtremeIII|Brain's Hottub by Crumpler|Lowepro|

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tequil
    tak lightowo porobilem sobie fotki
    I to widac (moje z Bialegostoku tez lightowo ).

    kilka fotek sie wybierze...
    No wlasnie

    Modelki do tych fotek nie były przygotowywane co widac
    No wlasnie... widac...

    aha!!! no wlasnie, ktore Wam sie w miare "widza"...
    Tu czy prywatnie? :>

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    42
    Posty
    253

    Domyślnie

    tu pisz , nie krepuj sie
    Canon|5DmkII+BG|5D+BG-E4|30D+BG-E2|20D|50E|24-70L|24-105L|70-200 2.8L|580EX|550EX|430EX|Manfrotto 074B/329RC4, 682B/#222|SanDisk UltraII/ExtremeIII|Brain's Hottub by Crumpler|Lowepro|

  7. #7
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tequil
    tu pisz , nie krepuj sie
    Jutro... dziewczyna mnie pilnuje i nie lubi jak ogladam (i smiem oceniac) inne kobiety

  8. #8
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    42
    Posty
    253

    Domyślnie

    :wink: no tak i na dodatek czarnulke z Wawy hihi
    Canon|5DmkII+BG|5D+BG-E4|30D+BG-E2|20D|50E|24-70L|24-105L|70-200 2.8L|580EX|550EX|430EX|Manfrotto 074B/329RC4, 682B/#222|SanDisk UltraII/ExtremeIII|Brain's Hottub by Crumpler|Lowepro|

  9. #9
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Ktore sie "widza" :


    - IMG_4055web.jpg calkiem fajny kadr i GO, gorzej z mina modelki (pozuje na profesjonalistke a wg mnie nie jest profesjonalistka... mina pomiedzy "proboje byc grozna i tajemnicza" - oczy, a "jestem skrzywdzona, niewinna nastolatka" - usta ).

    - IMG_4059web.jpg - troche za duzo dolu ale dosc ciekawa poza... modelka moglaby zamknac usta

    - IMG_4061web.jpg - bez zarzutu, fajna kompozycja, tlo, fajna mina

    Pozy w czarnej sukience - sztuczne, wymuszone, jesli juz pokazac jakos ta ladna, dluga noge to jakos naturalniej (np jak w tej sukni stawialaby noge na jakims sopniu/glazie nieco powyzej ... sukienka sama odslonilaby noge).

    - IMG_4133web.jpg - figure calkiem fajnie widac + rozwianie sukienki ale kadr nudny i powinienes trzymac obiektyw nieco nizej (w zdjeciach sylwetkowych - na poziomie kobiecego łona, w portretach/reportazach czy slubach - na poziomie oczu kobiety ).

    - IMG_4157web.jpg - wyciac z tego sam portret z wlosami, powiedzmy tuz nad biustem, wyklonowanie paskow od sukienki i bedzie super - spojrzenie bardzo fajne.

    Ogolnie zadnych portretowych ujec - a modelka sie do tego swietnie nadaje o ile nie zrobi niepewnej czy nieciekawej miny

    Ujecia "od gory" (4170 i kilka nastepnych) - jakis to pomysl moze jest ale... nie do tego stroju, nie do tej modelki. Jednym z jej atutow to nogi - niszczysz je takim ujeciem. Piersi to tez atut ale przy takim ujeciu bylyby wyeksponowane w bluze/sukni z dekoltem a nie takiej - takie ujecie moze byc fajne np do katalogu z bizuteria (naszyjnik na ladnych piersiach widziany nieco od gory).

    - IMG_4181web.jpg - o ... widzisz... to o czym pisalem wyzej o pozach w czarnej sukience - tu jest bardziej naturalna, noga "normalnie" ukazana a nie na sile postawiona obok. Bardzo fajne, nie liczac centralnego kadru i ucietej stopy

    - IMG_4197web.jpg - poza i kadr fajny ale... o wiele bardziej intrygujace by bylo gdyby byla... bez sukienki a zaslonieta tym glazem - dzialanie na wyobraznie (za glazem moglaby byc ubrana, np w stroj kapielowy, ale zza glazu widac tylko jej nieubrane fragmenty :> ).

    - IMG_4242web.jpg - ujecie takie sobie ale wrzucam je tutaj by zwrocic uwage na tatuaz. Moze nie lubisz tatuazy... ja lubie i uwazam ze i modelka zasluguje na to by jakos ciekawie wyeksponowac ten tatuaz. W calej swojej sesji moze dwa czy trzy razy go w ogole pokazales nie poswiecajac mu praktycznie wcale uwagi...

    - IMG_4245web.jpg - fajne, tylko ciachnij do kwadratu od pasa w gore (udo grubo wyszlo). A wlasciwie nie, bo w IMG_4247web.jpg juz to zrobiles , tylko na 4245 mina fajniejsza...

    - IMG_4266web.jpg - calkiem fajne, caichnij do kwadratu moze... troche przeszkadza wyjscie reki poza GO.


    Mam nadzieje ze pomoglem wybrac kilka najlepszych

  10. #10
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie

    Modelka świetna, z tej sesji wybrałbym tylko 4 zdjęcia, które po obróbce byłyby OK. (nie każ mi wymieniac numerow, bo juz mi się nie chce drugi raz przeglądac całości ) Polecam jakąs koncepcję, troche czasu, mniej pstrykania a wiecej fotografowania, a coś mi sie wydaje, ze bede dobre efekty....

    PS: numer telefonu modelki wyslij mi w mailu... 8)
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •