Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Konwersja plików *.mov z 550d

  1. #11

    Domyślnie Odp: Konwersja plików *.mov z 550d

    Jeśli ktoś jeszcze szuka rozwiązania, to ja dorzucę ten konwerter. Jest dość uproszczony (to jednocześnie plus i minus), ale zawiera naprawdę dużo dostępnych formatów. No i jest darmowy. Przydaje się.

  2. #12
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2014
    Miasto
    Białystok
    Posty
    48

    Domyślnie Odp: Konwersja plików *.mov z 550d

    Uważałbym ze ściąganiem z tych stron programs czy dobreprogramy trzeba wszystko rozsądnie klikać bo inaczej kupa jakiegoś "g..." się instaluje a merytorycznie to używam Total Video Converter

  3. #13

    Domyślnie Odp: Konwersja plików *.mov z 550d

    Cytat Zamieszczone przez Mietek2141 Zobacz posta
    Witam
    Jestem kompletnym laikiem i amatorem jeśli chodzi o filmowanie lustrzanką natomiast moja żona ostatnio nakręciła kilka filmów w FullHD naszym 550d.
    Odtwarzanie tego na naszym laptopie to droga przez mękę nie mówiąc o ilości zajmowanego miejsca. Polecicie jakiś program do konwersji tego do bardziej zjadliwego formatu zajmującego mniej miejsca- oczywiście liczę się z utratą jakości (jeśli będzie w miarę niewielka). Na razie nie zamierzam bawić się w żadną dodatkową obróbkę tego materiału.
    Jeśli samo odtworzenie tego w Twoim laptopie to masakra to konwersja zmniejszająca rozmiar plików (czyli konwersja z ponownym kodowaniem) będzie oznaczało 10x masakra na Twoim laptopie.

    Pozdrawiam
    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •