Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: [krecio] Moja PRAWDZIWA pasja

  1. #21
    Początki nałogu Awatar krecio
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Piastów
    Wiek
    62
    Posty
    470

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ChrisB
    Ogląda się bardzo przyjemnie. Czy myślałeś o robiieniu danego zamku jesień - zima - takie zestawienie trochę doda ikry
    To by nawet fajnie wygladalo. Cos jak "cztery pory roku". Jeden z tych obiektow mialem okazje widziec wlasnie we wszystkich tych okresach (zamek Czocha) i wrazenie jest niesamowite. Tylko ja mam tam prawie 500 km. No i ograniczone mozliwosci czasowe, niestety.
    pozdr.
    krecio

    5D + 5D Mk III

  2. #22
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krecio
    To by nawet fajnie wygladalo. Cos jak "cztery pory roku". Jeden z tych obiektow mialem okazje widziec wlasnie we wszystkich tych okresach (zamek Czocha) i wrazenie jest niesamowite. Tylko ja mam tam prawie 500 km. No i ograniczone mozliwosci czasowe, niestety.
    Skonfrontuj ten pomysl z tematem tego watku... i nie probuj sie z gory tlumaczyc, bo przy prawdziwej pasji 500km to zadna przeszkoda .

  3. #23
    Początki nałogu Awatar krecio
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Piastów
    Wiek
    62
    Posty
    470

    Domyślnie

    A ja nie mam nawet najmniejszego zamiaru sie tlumaczyc. Jesli za cel postawilem sobie podazyc sladem Roberta Webera a nawet dalej - chce zdokumentowac wszystkie palace, zamki i dwory na D.Sl - to chyba mam swiadomosc tego jaka musi byc moja postawa do tego zadania
    Mozna to oczywiscie rozwijac na pory roku etc. Z artystycznego punktu widzenia rzecz jak najbardziej zrozumiala. Tylko ja nie jestem artysta - po prostu brak mi talentu. Co nie przeszkadza mi cieszyc sie obrazem tego co juz mam. Bo wyobrazni mi jeszcze nie brakuje
    pozdr.
    krecio

    5D + 5D Mk III

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •