Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 206

Wątek: Dyskusja o zasadach "Szkoła fotografii CB"

  1. #181
    Uzależniony Awatar nastier
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    37
    Posty
    686

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamek
    jak coś to ja w pełni popieram totalitaryzm na forum.
    Komuś się nie podoba - nie ma obowiązku czytania, oglądania.
    ja bym to silna reka nazwal. totalitaryzm to jakby byl przymus/zakaz czytania
    na nic sprzętu kupa, gdy fotograf ****.

    fotoblog

  2. #182
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Ważna informacja:

    całe podforum Bazy Wiedzy jest aktualnie MODEROWANE. Oznacza to, że po napoisaniu wiadomości lub założeniu nowego wątku, moderator musi zatwierdzić post i dopuścić go do publikacji. Ma to na celu ograniczenie łamania regulaminu podforum, świadomego kształtowania tego działu, eliminacji potrzeby porządkowania wątków pełnych flame'ów, OT itd.

    Nie martwcie się, robimy co możemy, aby publikacja była sprawna. Czasami post się nie ukazuje, ponieważ nie został dopuszczony do publikacji. Jeśli masz wątpliwość, pisz PM do mnie - nie zaczynaj wątków w dziale administracyjnym

    Tak zupełnie przy okazji powiem może, co niektórzy już sami zauważyli, że hazan popełnił niedawno ryzykowny krok i powierzył moderację działu Baza Wiedzy mnie. Co prawda wszyscy moderatorzy mogą moderować to forum, ale staram się w miarę możliwości oszczędzać im pracy, bo mają jej dosyć gdzie indziej Tak więc wszelkie skargi i zażalenia i listy gratulacyjne proszę na PM do mnie.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  3. #183
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Eee Kubaman... jestes pewien ze taki post w tak starym i rozbudowanym watku bedzie odpowiednio zauwazany?
    Znam wiele osob ktore po prostu omijaja watki-tasiemce

  4. #184
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Stockholm
    Posty
    159

    Domyślnie

    Ja zauważyłem.

  5. #185
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Exclamation Zasady funkcjonowania forum moderowanego

    Informuję, że w dziale pojawiło się odpowiednie ogłoszenie, opisujące zasady funkcjonowania Bazy Wiedzy jako forum moderowanego. Tutaj link.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  6. #186

    Domyślnie

    EDIT [Kubaman] Wycięte z wątku dyskusyjnego do lekcji czeczota.
    Ze względów technicznych musiałem połączyć dwa posty - czeczota i iczka.



    Cytat Zamieszczone przez iczek
    W sumie bardzo ciekawa lekcja.
    Mnie osobiscie bardzo brakuje rzetelnego opisu technicznego - mówie o ustawieniu swiatla w konkretnych ujeciach. To moim zdaniem bardzo istotny element "lekcji", bo inaczej zamienia sie to w pokaz prac.
    apeluje wiec jedynie aby przygotowujac lekcje skupic sie mocno na technice, bo chyba ten aspekt interesuje najwięcej osob.
    Cytat Zamieszczone przez czeczot
    Moim zamierzeniem nie było podanie ustawienia wszystkiego co do milimetra jak to ustawić, bo po pierwsze nigdy tego nie zapisuje i nie mierze. Po drugie nie mam czasu na zrobienie specjalnie takiej sesji żeby to wszystko pomierzyć. Opisałem jak zacząć, podstawy, teraz każdy musi sam sobie dopracować własna technikę. W mojej lekcji jest 100% wiadomości jak podejść do tematu. Skoro one są dla ciebie nie wystarczające nic nie poradzę
    Ups - sorry. To dla mnie nie szkola wiec tylko prezentacje autorskie, ale ok.
    Szkola ma inne znaczenie... Niemniej nie neguje pomyslu tylko tytul mi nie podchodzi w tym konteksie. Poza tym, widze ze spora czesc osob pod kazda dyskusja pyta o technike wiec mozna by to sformalizowac, ale juz nie marudze....

  7. #187
    Uzależniony Awatar -=Festyk=-
    Dołączył
    Jul 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    33
    Posty
    666

    Domyślnie

    W harmonogramie publikacji nie działa link do dyskusji do lekcji 5.Wiem,wiem,czepiam się
    D300s,Nikkor 18-55mm f:3,5-5,6,Tamron 55-200mm f:4,0-5,6,Jupiter 37A 135mm f:3,5,SB-800,Fancier WB1626
    plfoto||Galeria

  8. #188
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -=Festyk=-
    W harmonogramie publikacji nie działa link do dyskusji do lekcji 5.Wiem,wiem,czepiam się
    Dyskusja pojawiła się dopiero dzisiaj - ale dzięki - dobrze, że ktoś to czyta
    Juz zrobione.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  9. #189
    Bywalec Awatar Follman
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Hajnówka
    Wiek
    33
    Posty
    188

    Domyślnie

    A ja mam taki pomysł moze troche nie związany z "kogo namowic zeby coś napisał".Chodzi mi o to ze jak się nazbiera troche lekcji to mozna by (tak jak z Identyfikatorami) zebrac chętnych i wydrukowac takie książki w których będą te lekcje.Co wy na to ???
    Canon 40D | EF 100-300mm f/4.5-5.6USM | Speedlite 430 EX |CZJ Sonnar 180/2.8
    onePhoto:
    KLIKNIJ

  10. #190
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Kto to kupi, jak wszystko jest publicznie na forum?
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 91718192021 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •