Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Wątek: Wasze doświadczenia z 20/30d vs reszta świata

  1. #61
    Początki nałogu Awatar Adlatus
    Dołączył
    Jul 2010
    Miasto
    Puszczykowo
    Posty
    255

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smartb Zobacz posta
    Witam. Ma ktoś może jakiś pomysł na pobranie sterownika pod 20D do win7(64)? Wygląda na to, że Canon nie zrobił takiego pod win7, a jeszcze pod Vistę był.
    A do czego te sterowniki potrzebujesz? W czym Ci pomagają?

  2. #62
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    52

    Domyślnie

    Obecnie posiadam 30D i pewnie nie zmieniał bym go, ale pseudofotograf z Grecji (Kreta/Hania) w trakcie czyszczenia matrycy zrobił na niej rysę, niestety widać ją na każdym zdjęciu. Prosze o odpowiedzi uzytkownikow ktorzy zmienili 20D,30D na 7D, zastanawiam sie czy jest sens zmieniac 30D na 7D a moze lepiej kupic uzywane 40D?
    30D+pare szkiełek

  3. #63
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    43
    Posty
    2 254

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adlatus Zobacz posta
    A do czego te sterowniki potrzebujesz? W czym Ci pomagają?
    Moze w tym, ze 20D podlaczone przez USB system nie widzi. Przynajmniej mam tak w XP, ze aby np. cokolwiek podlaczyc przez USB musze sterowniki wgrac (z 5D2 tak nie bylo, body widzial system od razu).

  4. #64
    Bywalec Awatar smartb
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Legionowo
    Wiek
    59
    Posty
    110

    Domyślnie

    Dokładnie tak. po podpięciu pod usb komputer nie widzi aparatu, nie da się skorzystać z EOS Utility np. do automatycznego zgrywania zdjęć (to nie problem, bo czytnikiem można), ale również nie ma szans na remote control - monitor działa wtedy jak duże life view
    20D + 7D + 5DMK4 + 24-70/2,8LII, 70-200/2,8LIS, Art35/1,4, Art85/1,4, 430EX, 580EX, 055PROB+029

  5. #65
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Braga, Pt
    Wiek
    45
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam.

    Sam mam 30D niemalze od momentu, kiedy wyszla na rynek, czyli.. hhmmm.... szosty rok chyba idzie. I nie ma co tu za duzo dodawac, co jeszcze nie zostalo wczesniej powiedziane... dokladnie to taki Mercedes Beczka, jedzie to i jedzie i konca nie widac. Wyprobowalem ten aparat w kazdych warunkach, lazac po gorach, bagnach w deszczu i na sloncu i w piachach pustyni i plaz, imprezy, nieimprezy . Sprawdzilem dzis licznik: stuknelo 167tys . Ale co prawda to prawda, wydaje mi sie, ze spust migawki sie zabrudzil. Dzis planuje czyszczenie guziczka za pomoca przeplukania izopropanolem od srodka (ze strony baterii). Jakos otwierac puche sie po prostu boje. Mam nadzieje, ze wszystko wroci do normy.

    I jeszcze wam powiem, ze jak mi migawka padnie aparacik od razu jedzie do serwisu po nowa . Za bardzo sie z ta maszynka zzylem, duzo jej zawdzieczam... noz, normalnie sie wzruszylem .
    30D 10-22mm, 24-105mm, 50mm 1.4, 70-200mm 2.8 IS, 580 EX II, 055XPROB plus lampy studyjne i inne gadgety

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •