Strona 7 z 37 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 366

Wątek: Lista skradzionego sprzętu (2)

  1. #61
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Miasto
    Posty
    380

    Domyślnie

    Spod stołu w Mc Donaldzie w Dublinie skradziono torbę z zawartością:
    Canon 1d Mark 2n no. 405466
    CANON 5D Mark 2 - 0430201248
    Canon 24-70mm no. 655456
    Canon 17-40 mm no. 191845
    Canon 70-200mm no. 076619
    Canon speedlite 580 ex no.259393
    Canon speedlite 580 ex2 no. 244366
    Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

  2. #62
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebfoto Zobacz posta
    Spod stołu w Mc Donaldzie w Dublinie skradziono torbę z zawartością:
    Komu skradziono, jakiś namiar kontaktowy itp?
    Chyba że celem tego posta było poinformowanie świata o zgubie i nic więcej...
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  3. #63
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Miasto
    Posty
    380

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Komu skradziono, jakiś namiar kontaktowy itp?
    Chyba że celem tego posta było poinformowanie świata o zgubie i nic więcej...
    Racja.. źródło
    Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

  4. #64

    Domyślnie

    Skradziono w mieszkaniu w Łodzi aparat canon 5d mark II (cechy charakterystyczne - pare ryz na górnej części body) wraz z obiektywem 24-70 2.8L
    Numery seryjne aparatu: 1531004086 , numery obiektywu: 1734470
    Nagroda za odnalezienie

  5. #65
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Miasto
    Posty
    380

    Domyślnie

    Skradziono:
    Canon 16 – 35mm 2.8 lens, serial number 1899299
    Canon 70 – 200mm 2.8 lens, serial number 370000
    Canon 400mm 2.8 lens, serial number 30557

    link
    Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

  6. #66

    Domyślnie

    Skradziono w Ułęzu na lotnisku:
    Canon 350D 1630756734
    Canon 17-40/4 670605
    Canon 430EXII 305180
    tel. 783-227-541
    Ostatnio edytowane przez Mojlo ; 10-06-2012 o 11:03
    ...

  7. #67

    Domyślnie Zgubiłem obiektyw za 9000 pln...

    Przepraszam ale jestem tu nowy i nie bardzo się orientuję czy to dobre miejsce na tego rodzaju temat. Jeśli nie, proszę o wskazówki gzie mogę napisać
    .
    Rzecz w tym, że zgubiłem w Olsztynie lub okolicach obiektyw 70-200L 2,8 IS II. Po prostu masakra, mam doła od kiedy to się stało. To forum jest moją chyba już ostatnią nadzieją na jakiekolwiek znalezienie śladu po moim szkle. Gdyby jakiś życzliwy forumowicz podpowiedział mi czy jest jakaś baza skradzionego/zgubionego sprzętu byłbym również wdzięczny. Liczę również na to, że może ktoś się natknie na mój obiektyw. Dysponuję numerem, dokumentami itd, obiektyw był kupiony w sklepie i prawie nieużywany z filtrem chyba uv hoya. Jeżeli piszę nie w tym miejscu - przepraszam za spam. Liczę na moją ostatnią szansę,

    Robert

  8. #68
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lipowa Zobacz posta
    Przepraszam ale jestem tu nowy i nie bardzo się orientuję czy to dobre miejsce na tego rodzaju temat. Jeśli nie, proszę o wskazówki gzie mogę napisać
    Przeniosłem, bo mimo że zgubiłeś a nie ukradli, to jednak tutaj lepiej pasuje.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  9. #69
    Pełne uzależnienie Awatar Goomis
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    35
    Posty
    1 893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lipowa Zobacz posta
    Przepraszam ale jestem tu nowy i nie bardzo się orientuję czy to dobre miejsce na tego rodzaju temat. Jeśli nie, proszę o wskazówki gzie mogę napisać
    .
    Rzecz w tym, że zgubiłem w Olsztynie lub okolicach obiektyw 70-200L 2,8 IS II. Po prostu masakra, mam doła od kiedy to się stało. To forum jest moją chyba już ostatnią nadzieją na jakiekolwiek znalezienie śladu po moim szkle. Gdyby jakiś życzliwy forumowicz podpowiedział mi czy jest jakaś baza skradzionego/zgubionego sprzętu byłbym również wdzięczny. Liczę również na to, że może ktoś się natknie na mój obiektyw. Dysponuję numerem, dokumentami itd, obiektyw był kupiony w sklepie i prawie nieużywany z filtrem chyba uv hoya. Jeżeli piszę nie w tym miejscu - przepraszam za spam. Liczę na moją ostatnią szansę,

    Robert
    Pytam naprawdę nie złośliwie lecz z głębokiej ciekawości.
    Jak można zgubić 70-200?
    Poza tym jakieś szczegóły sprawy również mogą być pomocne...
    5DmkIII + S14/2.8 + C35/1.4LmkII + C85/1.2LmkII + C70-200/2.8L + 600EX-RT & 580EXII + Think Tanki (Retro30, Shapeshifter, Skin Set v2) + NEC EA274WMi + Sandisk

  10. #70
    Pełne uzależnienie Awatar koraf
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Legnica
    Posty
    1 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lipowa Zobacz posta
    Przepraszam ale jestem tu nowy i nie bardzo się orientuję czy to dobre miejsce na tego rodzaju temat. Jeśli nie, proszę o wskazówki gzie mogę napisać
    .
    Rzecz w tym, że zgubiłem w Olsztynie lub okolicach obiektyw 70-200L 2,8 IS II. Po prostu masakra, mam doła od kiedy to się stało. To forum jest moją chyba już ostatnią nadzieją na jakiekolwiek znalezienie śladu po moim szkle. Gdyby jakiś życzliwy forumowicz podpowiedział mi czy jest jakaś baza skradzionego/zgubionego sprzętu byłbym również wdzięczny. Liczę również na to, że może ktoś się natknie na mój obiektyw. Dysponuję numerem, dokumentami itd, obiektyw był kupiony w sklepie i prawie nieużywany z filtrem chyba uv hoya. Jeżeli piszę nie w tym miejscu - przepraszam za spam. Liczę na moją ostatnią szansę,

    Robert
    Uważam, że powinieneś podać co najmniej nr obiektywu (i jak nawięcej cech charakterystycznych) gdyż on nadal dla wszystkich (poza Tobą i złodzieja) jest anonimowy.

Strona 7 z 37 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •