Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Testy CHIPa: HP Photosmart 945 najwyzsza jakość !!!

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    37

    Domyślnie Testy CHIPa: HP Photosmart 945 najwyzsza jakość !!!

    Jeden z rankingow magazynu CHIP to aparaty cyfrowe, dostepny jest pod adresem: http://rankingi.chip.pl/ranking_21726.html
    Jeżeli ustawicie sortowanie w kolumnie JAKOŚĆ OBRAZU to na pierwszym miejscu i to jako jedyny 100 punktow na 100 otrzymuje aparat HP Photosmart 945 !!!

    Wygrywa tym samym z aparatami takimi jak:
    Konica Minolta DiMAGE A2 - 99 punktow
    Canon PowerShot G5 - 91 punktow
    Canon PowerShot A80 - 94 punkty, jak widac jakosc lepsza od G5 !!!

    Ten paradoks umiescilem w komentarzu na stronie niestety bez odpowiedzi od kilku miesiecy,
    Przypomina mi sie wiec fajny tekst ze strony benchmark.pl:
    Ze sprawdzonego źródła otrzymaliśmy informacje, iż w najnowszym teście CHIP'a Ferrari 550 przegrało z Lanosem: Lanos jest tańszy, ma dwa dodatkowe miejsca, a różnica w przyspieszeniu wynosi zaledwie kilka sekund. Instrukcja Lanosa jest obszerna, przejrzysta i w języku polskim. Ponadto Lanos jest dostępny w większej ilości kolorów niż Ferrari i posiada mniejsze zużycie paliwa.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie Re: Testy CHIPa: HP Photosmart 945 najwyzsza jakość !!!

    Cytat Zamieszczone przez plluszak
    Jeżeli ustawicie sortowanie w kolumnie JAKOŚĆ OBRAZU to na pierwszym miejscu i to jako jedyny 100 punktow na 100 otrzymuje aparat HP Photosmart 945 !!!

    Wygrywa tym samym z aparatami takimi jak:
    Konica Minolta DiMAGE A2 - 99 punktow
    Canon PowerShot G5 - 91 punktow
    Canon PowerShot A80 - 94 punkty, jak widac jakosc lepsza od G5 !!!
    Chip'a się ogląda nie czyta!!!
    Oficjalnie Ci nikt nie napisze dlaczego, ale historyjki jakie się słyszy o nich to poprostu skandal, co potwierdza ww artykuł/test.

    Cytat Zamieszczone przez plluszak
    Ten paradoks umiescilem w komentarzu na stronie niestety bez odpowiedzi od kilku miesiecy
    No i co za kilka tygodni go skasują jak mój komentarz odnośnie Adobe PhotoshopAlbum 1.0 krytykujący Chip'a a właściwie Wimal. Napisali rano, że jest dostępny w Polsce, zaraz zadzwoniłem do Wimalu, żeby zamówić a tam powiedzieli mi, że nie mają jeszcze, potem, że mają tylko jeden egzemplarz. Odłożyłem słuchawkę zostawiając swoje namiary. W międzyczasie prowokacyjnie "zjechałem" redaktora chipa, że pisze nieprawdę ponieważ: raz że był droższy, dwa że go nie ma w Polsce w sprzedaży. Za około 15 minut zatelefonował do mnie Wimal pytając na jaki adres mają wysłać ostatnią kopie

    konkluzja

    to forum, grupy dyskusyjne polskie, angielskie, inne hobbystyczne strony traktujące o fotografii to miejsca z których informacje do pisma czerpią redaktorzy. To czy nie lepiej czytać oryginał :wink:
    Poza tym tu możesz szybciej dostać odpowiedź na swoje pytanie. Ośmielam się twierdzić, że skoro Wiesz, że HP jest gorszy niż ww aparaty to nie jesteś standardowym odbiorcą Chipa, tym samym ta gazeta nie jest dla Ciebie

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez md0512
    [scroll:ba6395004c] Cześć [/scroll:ba6395004c]

    Mam takie wścibskie pytanko... Czy niektórzy utkownicy forum współpracują z serwisem benchmark.pl Widziałem tam kilka znajomych zdjęć...
    Ja nie, benchmark chyba ma siedzibe w Krakowie, więc szukaj wśród Lajkoników :wink:

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez md0512
    [scroll:e8175a1f9a] Cześć [/scroll:e8175a1f9a]
    Mam takie wścibskie pytanko... Czy niektórzy użytkownicy forum współpracują z serwisem benchmark.pl Widziałem tam kilka znajomych zdjęć...
    Owszem, wspolpracuja... a o sso chossi?? 8)
    Pozdr - JaW
    Moja galeria Fotojaw
    Moje zdjęcia na plfoto
    Kiedyś miałem: 300D, Canon 28-135 IS, Canon 100mm Macro USM, Canon 50mm f/1.8, 550EX

  5. #5
    md0512
    Guest

    Domyślnie

    Cześć

    Cytat Zamieszczone przez JaW
    (...)Owszem, wspolpracuja... a o sso chossi?? 8)
    A nic takiego... Pytałem wyłącznie z ciekawości. Tak rzuciły mi się w oczy zdjęcia mordki owada i obserwatorium

  6. #6
    Początki nałogu Awatar satriani
    Dołączył
    Aug 2004
    Wiek
    45
    Posty
    443

    Domyślnie

    czy testy w gazetach komputerowych typu Chip i PC Word Komputer itp są w ogóle wiarygodne, czy lepiej dać sobie z nimi spokój?

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez satriani
    czy testy w gazetach komputerowych typu Chip i PC Word Komputer itp są w ogóle wiarygodne, czy lepiej dać sobie z nimi spokój?
    Ja często dość szczegółowo czytałem testy w "popularnych" gazetach (nawet w Chipie) po to, żeby dowiedzieć się coś o parametrach technicznych, wyglądzie itp. Natomiast nigdy nie sugerowałem się końcową oceną, rankingami itp.

  8. #8
    Początki nałogu Awatar satriani
    Dołączył
    Aug 2004
    Wiek
    45
    Posty
    443

    Domyślnie

    no ja tak samo: parametry ceny katalogowe tak, opinia redaktora czasami.
    Najśmieszniejsze są opinie końcowe w komputer świecie, dobry sprzęt dostaje punkty ujemne bo np.nie przeszedł próby zalania gorącą kawą.
    Oczywiście trochę przesadazam , ale wiele razy o wygranej decydowały dziwne siły wyższe - przypadek?

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Londyn
    Posty
    420

    Domyślnie

    kasa

  10. #10
    Początki nałogu Awatar santiblue
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    46
    Posty
    322

    Domyślnie

    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Proste.
    dSLR + coś tam...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •