Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [fafinek] long exposure

  1. #1
    Coś już napisał Awatar fafinek
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    76

    Domyślnie [fafinek] long exposure

    Pierwszy raz w tej kategorii, proszę o rady i wskazówki, jeśli chodzi o ewentualne poprawki
    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.

  2. #2
    Uzależniony Awatar poszukiwacz2006
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    dawna stolica
    Wiek
    55
    Posty
    824

    Domyślnie

    Kadry z rondem nieciekawe, za duży bałagan na zdjęciach, mało widoczny ruch pojazdów. Popracuj nad WB ( na pierwszym chyba najlepszy ). Dla mnie jedynie zdjęcie nr 6, jest ciekawe i jednoznacznie pokazuje, że autorowi chodziło o pokazanie ruchu.
    Pozostałe nie zachwycają. Kombinuj, ćwicz dalej, bo warto. Pozdrawiam.
    Do pracy - 50d, 6d, 135 2.0, 85 1.8, 35 1.4, 24-70 is, DJI Phantom 3, + lampy, wyzwalacze, gripy, rigy, statywy....
    hobbystycznie - brak czasu niestety :-(


  3. #3
    Coś już napisał Awatar fafinek
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    76

    Domyślnie

    ok, rozumiem, właśnie z WB miałem problem, nie wiedziałem które dobrać. Co do pierwszego to jest najbardziej "białe" światło i tak na pewno nie wyglądało to rondo poza obiektywem. Ale ok, zawsze warto spróbować kilku opcji.
    Będę bardzo zadowolony, jeśli będą kolejne komentarze

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    21

    Domyślnie

    WB możesz poprawić zawsze, dlatego warto pstrykać w Rawach, druga sprawa kadrowanie, niektóre zdjęcia są po prostu krzywe, trzecia rzecz-dobór miejsca do fotografowania-próbujesz techniki i na niej się skupiłeś na takie fotki masz czas to nie reporterka, więc pobaw sie ustawieniamipozdro

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Stargard
    Posty
    37

    Domyślnie

    Bardzo dobrze wykonane, jakość jest świetna.

  6. #6

    Domyślnie

    Widać, ze się dopiero uczysz fotografować ruch.
    Najbardziej wpadła mi w oko fotka nr 5. Może na innych rozmycie ruchu zostało lepiej uchwycone, ale mi podoba się niecodzienność kadru i scenerii, którą sfotografowałeś. Jest element zaskoczenia, przynajmniej dla mnie.
    Inna wskazówka to zrobienie coś z kolorami, może konwersja do czerni i bieli, bo ten pomarańcz jest niezbyt estetyczny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •