Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: BEAUTY DISH ---- Testy----

  1. #11

    Domyślnie

    swietna robota, najbardziej podoba mi sie pierwsze zdjecie z modelka , dobrze zagrala w kadrze, pozdrawiam

  2. #12

    Domyślnie

    Skoro już przy konkretach, zastanawiam się jaka jest grubość plastra miodu do BD. Bo na moim wydaję się dość mało miejsca na zamocowanie tego dodatku, ale nie wiem jaka jest dokładna grubość. Mógłby ktoś to zmierzyć ??

  3. #13
    Dopiero zaczyna Awatar Kito
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Chodzież
    Wiek
    49
    Posty
    47

    Domyślnie

    taaaaaa ... bardzo ładna koparka ;-) no i świetnie poświecone. Używałeś 45cm tak? Chcę kupić BD ale waham się nad rozmiarem. Też ma służyć raczej na zewnątrz 80% i w małym studio domowym 20%. Ma sens 70cm do lampy 580exII??
    FB - http://www.facebook.com/krzysztof.kito.wierzbicki
    C40D, C5DMKII, 6 szkiełek (w porywach do 10) i kilka lampek
    Ślubne i inne na www.fotoduet.eu

  4. #14

    Domyślnie

    Kito
    ja mam garnek 45cm i spokojnie mi wystarcza. Studio też mam malutkie także jak bym miał tego wiekszego 70cm to miałbym już ciężko. Teraz mam ciasno jak doświetlam BD z góry. Na portrety w sam raz a sądze ze na plener tez da rade i to nawet przy całej sylwetce!!! (jak widac po fotkach wcześneij zamieszczonych) Te testy robilem gdzie lampa byla oddalona od ściany tylko 1,5m!! a zasieg blysku mamy ok 2 metry wysoki - Jak bedziesz mial mało to wystarczy troszke odsnuąc BD i bedzie OK Tutaj miałem problem ale z mocą lampy. Przy zachodzie słonca żeby nie przepalac nieba tzreba było walic na full mocy a tej troszke brakowalo.
    Także spokojnie polecam 45cm choc nie wiem jak zachowuje sie BD 70cm, fajnie byloby porównac 45 z 70 ale ja tekiej możliwości nie mam.

  5. #15

    Domyślnie

    dyfuzor do testow to taki zwykly bialy?

  6. #16

    Domyślnie

    Tak, zwykły biały

  7. #17

    Domyślnie Odp: BEAUTY DISH ---- Testy----

    Witam Wszystkich... Ja zrobilem swoj BD ale 40cm na lapme Yongnuo 560




Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •