Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Ring jak u Piecha, czy/ ile warto?

  1. #51
    Coś już napisał Awatar goran
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Zainwestuj w dobrą wizażystkę co umie dobrać markowe kosmetyki, to się nie będzie rozpływał
    ależ oczywiście Panie Adminie ...
    7D, 5D2, 16-35, 35, 50, 85, 135, 70-200

  2. #52

    Domyślnie

    Vitez, dobrze gada, poza tym kto Ci każe podsuwać ringa pod samą twarz? 50-100cm w zupełności wystarczy do tego żeby modelka się nie rozpłynęła.. a z doświadczenia wiem że modelki lubią te lampe bo przynajmniej im jest ciepło;]

  3. #53
    Coś już napisał Awatar tothemax
    Dołączył
    Apr 2010
    Miasto
    HollyŁódź
    Posty
    62

    Domyślnie

    Ja swojego ringa kupowałem od gościa z Allegro, zrobiony z plastikowej rurki (coś jak hula-hop , w użytkowaniu sprawdza się rewelacyjnie bo jest leciutki.
    oczy + rynce + pstrykacz

  4. #54
    Coś już napisał Awatar goran
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    96

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KuzynPit Zobacz posta
    Vitez, dobrze gada, poza tym kto Ci każe podsuwać ringa pod samą twarz? 50-100cm w zupełności wystarczy do tego żeby modelka się nie rozpłynęła.. a z doświadczenia wiem że modelki lubią te lampe bo przynajmniej im jest ciepło;]
    gdzie wyczytałeś kolego, że podsuwam ringa pod samą twarz ? Gdzie wogóle wyczytałeś, że używam ringa ? Wpisałem swoje przypuszczenia jakie nasunęły mi się w temacie który mnie zainteresował tylko i wyłącznie ze względu na patent kolegi Adso. Ja nie podsunąłbym modelce ringa-samoróbki np. z 12 czy 16 żarówkami o mocy 100W na odl. 50 cm wiedząc, że w każdej chwili taka żarówka może chociażby wystrzelić.
    7D, 5D2, 16-35, 35, 50, 85, 135, 70-200

  5. #55

    Domyślnie

    Napisał Gringo997
    tylko ma jeden zasadniczy minus;Pp jest mały i musisz go blisko modelki(modela) ustawić.

    tę wypowiedź miałem na mysli.

  6. #56
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    516

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KuzynPit Zobacz posta
    Napisał Gringo997
    tylko ma jeden zasadniczy minus;Pp jest mały i musisz go blisko modelki(modela) ustawić.

    tę wypowiedź miałem na mysli.


    hę? a co ma piernik do wiatraka? co ma ogniskowa obiektywu do ustawienia oświetlenia na modelce? aby uzyskac efekt ringa w oczach musisz (ze względu na jego małe rozmiary) przysunąć go blisko.... i co tu za znaczenie ma to czy bd robil zdjęcie 50 czy 150?
    Fotografia to pasja, moj Blog o fotografi, fotograficznie o wszystkim.

  7. #57

    Domyślnie

    hmmm ja tylko powiedziałem że nie koniecznie musisz go podsuwać i spokojnie od 50-150cm można uzyskać takowy efekt. a co za tym idzie modelce nie spłynie makijaż.;] ja jakoś robiłem zdjęcia tak z okolicy 1m i dawało rade spokojnie:] bo i tak ring odbije Ci się na granicy źrenicy a tęczówki i wtedy efekt będzie "atrakcyjny".

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •