Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: głowica kulowa czy 3 D ? Za i przeciw

  1. #1

    Domyślnie głowica kulowa czy 3 D ? Za i przeciw

    Chciałbym uzyskać opinie. Co wybrać - kulową czy 3 D? Prosiłbym o Wasze opinie bez podawania marki i ceny.

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie

    To zależy do czego.
    Ja osobiście jeżeli potrzebowałbym szybkiej zmiany położenia głowicy to kulową, a jeśli nie to 3d. Ale ja korzystałem do tej pory z 3D więc to takie gdybanie z mojej strony

  3. #3
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    46
    Posty
    12 202

    Domyślnie

    ja mam kulke, bo lzejsza, dostatecznie dla mnie precyzyjna, a stabilna i wygodna w pracy. Kiedys mialem 3D i tez nie narzekalem, chociaz do moich zastosowan kulka lepiej sie sprawdza
    www albo tez flickr

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar koraf
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Legnica
    Posty
    1 748

    Domyślnie

    Architektura wiadomo 3D, choć niekoniecznie , mam 2 głowice kulowe, jedną gitzo i spoko sprawdza się również w architekturze (inne kulowe niespecjalnie). O szybkości ustawiania już było. Kiedyś miałem 3D i już do tego typu głowic nie wrócę.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    49
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciacha Zobacz posta
    Chciałbym uzyskać opinie. Co wybrać - kulową czy 3 D? Prosiłbym o Wasze opinie bez podawania marki i ceny.
    Bez marki i ceny nie ma sensu. Jeżeli Cie stać na dobrą kulową to odpowiedź jest tylko jedna - jest sto razy wygodniejsza, ma większę maksymalne obciażenie i ułamek wagi głowicy 3D.
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  6. #6
    Uzależniony Awatar Sławek
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    62
    Posty
    968

    Domyślnie

    Często trudno się przestawić z jednej głowicy na drugą. Ja kiedyś długo pracowałem na 3d robiąc zdjęcia reklamowe mebli. Później kupiłem kulę i się zdrowo na wkurzałem. Za cholerę nie mogłem poprawić tylko jednej płaszczyzny. A teraz bym już kuli nie wymienił. Ale jeśli kula, to najlepiej taka ze śrubą do wstępnej blokady.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •