Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62

Wątek: beauty dish Quantuum 70cm + uchwyt do lamp sys. BK-3 niekompatybilne. co w zamian?

  1. #61

    Dołączył
    Jul 2012
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: beauty dish Quantuum 70cm + uchwyt do lamp sys. BK-3 niekompatybilne. co w zamia

    Co do statywów quantuum mają trochę inny sposób mocowania, jest możliwość przepinania trzpieni na boki dla tego zwróciłem na nie uwagę

    Chyba wybiorę mocowanie bowens typu T ponieważ wyczytałem ze da się pod lampę wsunąć odbiornik TT5 oraz plusem jest możliwość głębszego umocowania palnika lampy systemowej do wnętrza softboxu lub ewentualnie beauty disha na którym się już nie zastanawiam i wiem że kupię 70cm z plastrem i dyfuzorem (najwyżej jak będą duże ograniczenia z 580exII to odłożę beauty disha do pudełka i poczeka na kupno lamp studyjnych,

    Moje posunięcie z pocketwizardami tłumaczę tak: kupiłem za śmieszne pieniądze w wersji europejskiej, i nie wydaje mi się to dużym błędem bo zawsze można sprzedać

  2. #62

    Domyślnie Odp: beauty dish Quantuum 70cm + uchwyt do lamp sys. BK-3 niekompatybilne. co w zamia

    oczywiscie ze lampy studyjne mozna kupic bez statywow, jak chcesz ich pozniej uzywac to raczej z troche wiekszym udzwigiem kupuj
    to co jest w linkach grzegorzki w linkach to jest kupa, a nie akcesoria do swiecenia (juz o tym pisalem w tym watku)
    z bd 70 spokojnie da sie zrobic zdjecie, byly tu w dziale prezentowane pare razy, chociaz moim zdaniem lepiej sprawdzi sie mmniejszy bd 50cm (warto kupic z grindem)
    poziome sa zdecydowanie lepsze (wieksze mozliwosci regulacji), TT5 i T1 sa ok w dwoch przypadkach: jak uzywasz sekonicka, i jak potrzebujesz krotkich czasow z blyskiem

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •