Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 148

Wątek: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Canion Zobacz posta
    W chwili obecnej sensowny wybór to chyba asus transformer. Ekran IPS, dedykowana klawiatura z portem USB Direct Mode, cena od 1599 za sam tablet i 1999 za set tablet + klawiatura z dockiem. niestety popyt wielokrotnie przewyższa podaż wiec z zakupem nie jest lekko ale w czerwcu dostępność ma sie poprawić.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    zapomniałem dodać. Transformer ma sprytne rozwiązanie. w klawiaturze jest dodatkowa bateria która przedłuża prace tabletu z 10 do 16 godz.
    WOW! Właśnie takie tablety powinno się robić :-)

  2. #32
    Bywalec Awatar maki1000
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    41
    Posty
    148

    Domyślnie

    Przy obecnych cenach to tylko ipad 1 ! W żadnym innym tablecie nie znalazłem tak wypasionego dotyku i płynności działania. A bebechami nie ma się co podniecać bo tak naprawdę najważniejsze jak dziala, a nie co ma w środku. Ps pisanie na ipadzie to prawdziwa przyjemność.
    Ostatnio edytowane przez Vitez ; 15-06-2011 o 11:01

  3. #33
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maki1000 Zobacz posta
    Przy obecnych cenach to tylko ipad 1 ! W żadnym innym tablecie nie znalazłem tak wypasionego dotyku i płynności działania.
    Hmm... a ile tych tabletów przetestowałeś?

    Ja się będę za jakiś czas przymierzał do Asus Slidera, bo jestem wielkim zwolennikiem sprzętowych klawiatur.

    http://www.tabletmaniak.pl/5725/asus...uz-w-sierpniu/

    Btw oferty to wrzucaj na Allegro a nie przemycasz w postach.

  4. #34
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    289

    Domyślnie

    Vitez, to napisz później parę zdań, jak sprzęt się sprawuje, bo też celuję w tego Asusa.

  5. #35
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamiyka Zobacz posta
    Vitez, to napisz później parę zdań, jak sprzęt się sprawuje, bo też celuję w tego Asusa.
    W moim przypadku "za jakiś czas" = aż cena znormalnieje. Czyli kupię w okolicach grudnia albo i później . Skoro we wrześniu ma być sprzedawany w Europie jako nowość, to nie zamierzam przepłacać tylko dlatego, że to nowość.

  6. #36
    Bywalec Awatar maki1000
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    41
    Posty
    148

    Domyślnie

    Przetestowałem (niektóre tylko w sklepie):
    - SAMSUNG GALAXY
    - Acer Iconia A500
    - Archos A7
    To miałem w rękach i mogę powiedzieć, że nie ma co nawet porównywać z ipadem.

    Teraz gdy fani apple walczą na allegro o ipada 2, pierwszą wersję można kupić w bardzo dobrej cenie !

    Zresztą na dniach na moim blogu www.sebastianmaczuga.pl/blog pojawi się wpis o tym jak można wykorzystać ipada dla potrzeb fotografii (w moim przypadku ślubnej).
    Ostatnio edytowane przez Vitez ; 16-06-2011 o 07:57

  7. #37
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Wiek
    53
    Posty
    551

    Domyślnie

    ,od kilku dni mam asus transformer. bardzo sympatyczna maszynka. ma kilka ciekawych rozwiazań. np kupując wersję z dockiem mamy 16 godz pracy na aku. i co ciekawe w momencie gdy podłączamy tabletdo docka zaczyna sie doładowywać z aku docka. sprytne. ekran IPS czyli taki jak w ipad 2. w docku dwa porty USB i czytnik SD. w samym tablcie HDMI. oczywiscie android ma swoje plusy i minusy ale ogólnie jestem zadowolony zzakupu.

  8. #38
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Pozwólcie że odświeżę temat - czy jeszcze ktoś używa Ipada 3 z Retiną do prezentacji zdjęć?
    Oprócz tego przydałby mi się do zdalnego pulpitu do serwerów w firmie żeby coś czasem zdalnie np. zresetować, i typowe zastosowania czyli internet, newsy itp..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  9. #39
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    Jak Ci się nie śpieszy to może poczekaj co tam z Windows 8 wymyślą - szczególnie do zdalnego pulpitu może się przydać. Ja np łakomie patrzę na zapowiedzi Dell XPS duo 12 convertible...
    Na Asusa już machnąłem ręką bo jednak do moich potrzeb tabletolaptopa to Android nie baudzo pasuje.

  10. #40
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    408

    Domyślnie Odp: TABLET do prezentacji zdjęć i nie tylko.

    np. acer iconia tab w700 jest na windows 8, a jego cena jest od 2700 zł. Ma ekran 11,6 cala na pokładzie procek i3-3217U i pamięć operacyjną 4GB i dysk 64GB. Ze stacją dokującą będzie kosztował od 3000 zł, ale cena powinna spaść jak już będzie dostępny w większości sklepów po premierze windowsa 8. Zapowiedzi jego już w lutym były. Windows 8 wychodzi 26 października i po tym czasie ma wyjść 20 tabletów.
    Sam windows wypuszcza tablet windows surface tylko że w mniejszej ilości czy też lenowo-ibm, samsung ATIV Tab w 2 wersjach. Większość będzie miała już usb 3.0.
    Tak jak Vitez wspomniał i ja też tak sądzę że warto poczekać aż pojawią się no i ceny też spadną. Będzie konkurencja to ceny też będą inne. Napewno będzie w czym wybrać. Pozdrówki
    Ostatnio edytowane przez pawelo1 ; 26-09-2012 o 10:53

Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •