Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rozjeżdżanie dźwięku względem obrazu

  1. #1

    Domyślnie Rozjeżdżanie dźwięku względem obrazu

    W filmie zgranym z karty SD nakręconym aparatem Canon A720 i wczytanym do Pinnacle w podglądzie po ok 15-20minutach następuje opóźnienie dźwięku względem obrazu, (ok 2 sekundy) identyczne opóźnienie jest w wyrenderowanym materiale
    Przy czym czysty filmik bez kompresji bezpośrednio zgrany z karty sd na dysk odtwarzany z playera w windowsie odtwarza się poprawnie. Nie mogę znaleźć odpowiedzi, pomocy
    Coś szperając znalazłem odpowiedź że film z aparatu Canona coś inne próbkowanie ma z deka, ale jak się to ma do Pinnacle, bo inne programy radzą z tym problemem...

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Mellan
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    58
    Posty
    1 851

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amigancik Zobacz posta
    [...]Przy czym czysty filmik bez kompresji bezpośrednio zgrany z karty sd na dysk odtwarzany z playera w windowsie odtwarza się poprawnie.[...] bo inne programy radzą z tym problemem...
    Użyj innych programów, skoro pinnacle nie daje rady.
    C-F-K - forever

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Nie dużo używałem Pinnacla, ale jeśli konwertowało się "w locie", prędzej czy później następowała desynchronizacja dzwięku z obrazem. Niejako niezależnie od wydajności stacji roboczej, na jakiej pracowałem. Problem leży chyba rzeczywiście w programie.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Przechwytuj materiał w plikach o maksymalnej długości 10 minut a potem łącz w całość. Słyszałem, że z procesorami innymi niż Intel program ten robi takie psikusy.
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    74

    Domyślnie

    To może być skutek niezgodności fps w nagraniu i ustawieniu programu. 30 vs 25.
    Rozum jest rzeczą najsprawiedliwiej wśród ludzi podzieloną, bo nie spotkałem nikogo, kto by się uskarżał, że ma go za mało
    Wg Kartezjusza

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •