Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83

Wątek: Jak wybrać fotografa ślubnego

  1. #21
    Początki nałogu Awatar gervee
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtek Zobacz posta
    Wybór powinien wypłynąć z serca. Kierowanie się rozsądkiem w tym przypadku przypomina zakup sportowego samochodu ze względu na pojemność bagażnika. To głupie i bez sensu. Jeżeli zatem czyjaś fotografia szczególnie Was oczaruje i urzeknie, to olejcie ilość zdjęć oferowaną przez fotografa. Olejcie fakt, że kosztuje dwa razy tyle co planowaliście wydać na całe wesele. Olejcie nawet to, że jest garbaty, ma 4 kochanki i należy do PiSu. Weźcie go. Nie pożałujecie. W końcu kryzys się kiedyś skończy, Chiny znów będą pracować na nasz wspólny wzrost gospodarczy, a wam zostaną wspaniałe zdjęcia
    Wszyscy bądźcie młodzi, piękni i bogaci ... marzenia.
    Podobnie w Twoim tekście - marzenia. Ludzie poruszają się w ramach posiadanych budżetów (w tym fotografowie) oraz innych ograniczeń i to że serce rwie się ku czemuś to niewielka motywacja. Bugatti Veyron serca porusza ale chętnych na zakup mało widzę .
    Jest w życiu tyle ważniejszych spraw niż zdjęcia ze ślubu, że nie przykładałbym aż tak wielkiego znaczenia do uwieczniania wizerunku.
    Oczywiście w świecie idealnym bierzmy najlepszego no ale skąd mamy pewność, że nie wpadnie do chrzcielnicy robiąc nam zdjęcia ?

    Olejcie ślub, wesele ... zróbcie sobie zdjęcia (po rozwodzie i tak nie będziecie chcieli na nie patrzyć) .
    ||| FotogRAF ||| FotoKRAK ||| www.rebacz.pl ||| TaWanda ||| 500px |||

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie

    hmm, niech każdy robi swoje lub bardziej trafne sformułowanie: po swojemu. Można robić po swojemu i można robić pod klienta i spinanie się przy swoim "artyźmie" już jak widać wielu wyszło bokiem i pustym kalendarzem skutkowało. Pamiętaj, ze to klient płaci i to on zleca i też należy go wysłuchać. Owszem, są kliencie ufający bez granic i proszą tylko: "rób Marku swoje, widzieliśmy twój (twoje) materiały i ufamy ci w 100%-ach" Wtedy looz, swoboda i cudowna robota bez jakichkolwiek "ale".
    Ostatnio edytowane przez Vitez ; 06-03-2011 o 22:52

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Jest to zdrowe podejście zawodowego fotografa do tematu. Podchodzenie bez większych emocji do tematu bez względu czy są to zdjęcia ślubne czy hemoroidy.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  4. #24

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Faktycznie znaleźć dobrego fotografa ślubnego jest kłopotliwym zajęciem .Ja korzystałem z usług i i mogę polecić.Zdjęcia wykonane są bardzo profesjonalnie a atmosfera podczas sesji była bardzo przyjemna.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 30-01-2015 o 18:43

  5. #25
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Cytat Zamieszczone przez krzyszd Zobacz posta
    Faktycznie znaleźć dobrego fotografa ślubnego jest kłopotliwym zajęciem .Ja korzystałem z usług i i mogę polecić.Zdjęcia wykonane są bardzo profesjonalnie a atmosfera podczas sesji była bardzo przyjemna.
    Hah, jasne A może wypadałoby się na forum najpierw przywitać, a nie od razu wyskakiwać z kryptoreklamą ?
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 30-01-2015 o 18:44
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Cytat Zamieszczone przez krzyszd Zobacz posta
    Faktycznie znaleźć dobrego fotografa ślubnego jest kłopotliwym zajęciem .Ja korzystałem z usług i i mogę polecić.Zdjęcia wykonane są bardzo profesjonalnie a atmosfera podczas sesji była bardzo przyjemna.
    przekonałeś mnie ,tylko ze nie zamierzam zmieniać stanu cywilnego
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 30-01-2015 o 18:44
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  7. #27

    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    poznań
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    To fakt że to para młoda wybiera i określa co ich interesuje/zdjęcia z szaleństwem czy tradycyjne/ ale pewne nawyki z pracy w atelier fotograf powinien mieć, umieć wpłynąć na parę młodą aby zapozowała i to tak aby nie czuła się jak w szkole no i rozmowa wstępna powinna być miła i koleżeńska .
    http://fotoartstyl.pl
    Zdjęcia studyjne,akty,reklamowe i zdjęcia ślubne

  8. #28
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Oberschlesien
    Posty
    389

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Zaraz będzie o foto artach z up ;p

  9. #29
    Coś już napisał Awatar Fotosz
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Kraków
    Posty
    90

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Uśmiałem się... Super tekst no i jest w nim sporo prawdy... Sam muszę wziąć się za własne błedy. Na szczęście dojrzałem już do tego, żeby nie udziwniać, żeby w kościele nie strzelać 1500 zdjęć ( a potem coś się wybierze)... Teraz z kościoła mam mało zdjęć, poluję na spojrzenia, gesty, łzy i uśmiech... 3 zdjęcia pokazujące emocje to więcej niż 1500 zdjęć młodych bez wyrazu. Nawet jak będziemy się czołgać szukając "modnej" perspektywy
    Fotografia ślubna Kraków - zajęcie zrodzone z pasji
    Mój blog - nie tylko tematy ślubne

  10. #30
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    19

    Domyślnie Odp: Jak wybrać fotografa ślubnego

    Haha coś w tym jest ;D
    Pkt 8 regulaminu forum

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •