Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [muflon] WEF 2011 w Payerne

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie [muflon] WEF 2011 w Payerne

    Hmm... zamiast wydłużać w nieskończoność wątek w galeriach ogólnych, może spróbuję tutaj. A nuż się uda nie złamać żadnego punktu <padnij>Regulaminu</powstań> ;-)

    Payerne. Baza szwajcarskiego lotnictwa wojskowego, która w tym roku zajmowała się organizacją ochrony przestrzeni powietrznej nad World Economic Forum w Davos. Jak co roku, jest to okazja dla lokalnych (i nie tylko) spotterów, żeby porobić trochę zdjęć samolotów z "gorącym" uzbrojeniem.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.


    Więcej: http://danielrychcik.com/wef11 :-)

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie

    muflon, rozwalasz mnie swoimi zdjęciami- kiedyś się bawiłem dość poważnie w modelarstwo lotnicze- modele latające. Nieustannie mnie ciągnie.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    lecz wówczas ze względu na wzrok bylem zdyskwalifikowany, a wszyscy kumple z modelarni albo latali, albo skakali, albo do Dęblina szli
    Ostatnio edytowane przez marekb ; 26-02-2011 o 02:54 Powód: Automerged Doublepost

  3. #3
    Uzależniony
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    72
    Posty
    634

    Domyślnie

    A ja z podziwu ( dla zdjęć tez oczywiście) nie mogę wyjść, że mają tam taki bałagan, Każdy z ulicy objuczony 10 kg sprzętu może wejść i fotografować rzeczy "tajne". Że Ty jeszcze chodzisz swobodnie bez restrykcji żadnych to cud. W "porządnym" kraju takiego bałaganu by nie tolerowano! (o szpiegach nie wspomnę!)

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez januszP. Zobacz posta
    A ja z podziwu ( dla zdjęć tez oczywiście) nie mogę wyjść, że mają tam taki bałagan, Każdy z ulicy objuczony 10 kg sprzętu może wejść i fotografować rzeczy "tajne".
    No ba, a do tego Polak, a kazdy Polak to pijak, a kazdy pijak to zlodziej!

    A tak serio: Szwajcaria slynie ze zdroworozsadkowego podejscia do takich rzeczy. W koncu jaki jest sens chowania sie z takim sprzetem za kilometrowymi plotami, jesli a) wszystkie mozliwe specyfikacje mozna wygooglac w 5min, b) zeby ocenic liczebnosc i tak wystarczy kilka km odleglosci i dobra lornetka

    To tez troche kwestia mocnej zaleznosci miedzy armia i spoleczenstwem wynikajacej z demokracji bezposredniej. Od zawsze wojsko musialo tu dbac o "image", dobre relacje z ludzmi itp. - bo nigdy nie wiadomo, czy za rok nie przeglosuja zakazu lotow ze wzgledu na halas, albo obciecia budzetu na zabawki

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Muflon, zastanawiam się co tu napisać, żeby nie brzmiało banalnie. I nic mi nie przychodzi do głowy. Dlatego ni ebędę się silił na jakieś "rozwlasz, miażdżysz, killer" etc. etc.. Napiszę po prostu: "Jak zwykle, świetnie"
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •