Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: D7000 w akcji

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez petherson Zobacz posta
    a zawsze znajdzie się kilku PRO wyjadaczy, którym nic się nie podoba.
    Nie jestem pro-wyjadaczem, napisałem co uważam. Jeśli Ci się podoba ten teledysk pod względem technicznym i fabularnym, Twój gust. Akurat należę do tych, którym się bardzo dużo podoba i niezwykle rzadko wyrażam się, jeśli mi się coś nie podoba. W tym
    Cytat Zamieszczone przez marito Zobacz posta
    Jeszcze się nie domysliłeś dlaczego tak go zjechali? Popatrz czym był kręcony, co innego gdyby to był 7d albo jeszcze lepiej 5dII - oooo wtedy to byłby super pro materiał :-D
    Że przeczytałeś to co napisałem, to jeszcze może uwierzę, ale że zrozumiałeś, to nie?
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    Tak, wiem. Jednakże mogli przymocować to światło chociażby do barku kolesia który miał kask - byłoby nie zawsze w tej samej pozycji co kadr i byłoby imo lepiej, bo teraz niby co - świeci oczami? Czy może włożyli mu latarkę w buzię i se świeci...

    A making of ma raczej reklamować produkt, na którego profilu znajduje się film - czyli bezprzewodowy przesyłacz obrazu z HDMI do field monitora.
    ok do barku mogło by być lepiej.

  3. #13
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Pommern
    Posty
    230

    Domyślnie

    Panowie, Panowie a może i Panie, nie jest naszym celem oceniać wartości merytoryczne tego materiału, nie nam wnikać w walory muzyki. Zamieściłem ten teledysk jako przykład filmu zrealizowanego Nikonem D7000 i na tym się skupmy.

    Gdybanie, czy przy tej muzyce lepiej się zasypia czy wstaje zostawmy na inną okazję
    EOS 5, 500N, 400D, 50D

  4. #14

    Domyślnie

    Ciekawe jakby ta produkcja była zrealizowana Canonem, np 5DMII..ohh ahhh (aby nie było sam takiego używam) Moim zdaniem nie jest najgorzej, co do rodzaju muzyki się nie wypowiadam - rzecz (gustu) jasna. Ale Panowie dajmy lekko na luz...

  5. #15
    Początki nałogu Awatar patric89
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków / Tarnobrzeg
    Wiek
    35
    Posty
    336

    Domyślnie

    nie dotrwałem nawet do połowy. Strasznie kiepski teledysk, realizacja, pomysł...
    5d II | 6d | S14 2.8 | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EXII x2

  6. #16
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    Prośba żeby skończyć te wojenki podjazdowe, że jak nie Canonem to coś tam...
    To naprawdę nie ma znaczenia czym ktoś knota nakręcił. Knot knotem zostanie bez względu na to czym robiony. Jak ktoś nie ma talentu to i RED nie pomoże.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar Ernest_DLRS
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Toronto, Kanada
    Wiek
    40
    Posty
    1 216

    Domyślnie

    Ja nie kierowałem się w swojej wypowiedzi faktem realizacji tego "teledysku" tym czy innym sprzętem. Gdyby był wykonany Canonami napisałbym zupełnie to samo. Nie dość że pomysł, historia jaką ten "teledysk" opowiada to jakaś bzdura, którą mogą jarać się dla 14 latki, to technicznie jest wykonany mizernie strasznie. Nawstawiali tam jakiś sprzętów pierdatów, stworzyli otoczkę full-pro-elo-makrelo-wypas a efekty cieniutkie. Widziałem już kilka naprawdę dobrych polskich teledysków wykonanych dslr'ami, ten przy nich to jak... Szkoda słów.
    Mój gust i dobry smak jakim się szczycę od zawsze (całkiem serio piszę, bez ironii - podziękowania kieruję do mojej profesor Historii Sztuki ) został skrzywdzony choćby tą minutą przez jaką spoglądałem w ekran oglądając to "cudo".
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    którą mogą jarać się co najwyżej 14-latki*
    Ostatnio edytowane przez Ernest_DLRS ; 18-02-2011 o 20:07 Powód: Automerged Doublepost
    FF + S24EX | S50EX | H58/2 | H85/1.5
    APSC + 18-55is | 70-300vc

    kiedyś: C 400D > N D700 > C 30D > C 5D > C 40D | S20/1.8, S30/1.4, 85LmkII, 70-200L/2.8

  8. #18
    Bywalec Awatar darnok
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    204

    Domyślnie

    Sadzę ze w glownej mierze na calosciowy odbior tej produkcji ma wplyw muzyka, ktora zdecydowanie mi nie lezy,
    jednak pomysl na ten teledysk moze nie odkrywczy ale jednak przemyslany,
    poczatek jest kiepki za to koncowka z rozstrzelaniem naprawde ciekawie zrobiona.

    sam proboje cos ciekawego nakrecic i doceniam ogrom pracy jaki zostal wlozony chocby na tak "kiepski" film jak ten.

  9. #19
    Coś już napisał Awatar SergioM
    Dołączył
    Apr 2010
    Miasto
    Gdynia
    Wiek
    36
    Posty
    81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marito Zobacz posta
    Jeszcze się nie domysliłeś dlaczego tak go zjechali? Popatrz czym był kręcony, co innego gdyby to był 7d albo jeszcze lepiej 5dII - oooo wtedy to byłby super pro materiał :-D
    Przynajmniej by tak szumu nie było widać :P

    a tak naprawdę to nie ważne czym był kręcone, ale tyle osób nad tym pracowało z jakimś tak kaskiem a końcowy materiał to wygląda jak by mala grupa 15 latków nagrywała zabawy z plastykowymi pistoletami
    EOS 5DmkII | EOS 600 | EF 28 f/1.8 USM | EF 50 f/1.4 USM | EF 135 f/2.0 L USM
    PowerShot S95 | AE-1p | Canonet QL19 GIII
    SergioM

  10. #20
    Bywalec Awatar CyrJak
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Poznań
    Posty
    141

    Domyślnie

    Wygląda jak niskobudżetowy film kryminalny + coś. Dotrwałem cały teledysk, o ile można to tak nazwać. Bollywood sie lepiej prezentuje.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •