Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Filmowanie i przegrzewanie się Canona 60d

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar ewg
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    1 079

    Domyślnie

    Aparat jest sprzetowo i programowo zabezpieczony przed przegrzaniem. Jak będzie mu za gorąco to się po prostu wyłączy (uprzedzając o tym wcześniej).

    Zdaje się że 1000d też ma LiveView? - Jeli tak, to co do zasady i warunków działania samej matrycy nie ma wielkich różnic w porównianiu aparatami HD. To raczej procesor ma w nich przechlapane i się bardziej (niż np. w 1000d) grzeje... - Dobrze kombinuję? Niech mnie ktoś poprawi jeśli ma pewność, że tak nie jest! ;-)
    mój aparat: [Ô] , szkła: OOO , statyw: /i\ , fotki: \\\-:\

  2. #12
    Początki nałogu Awatar KUBAwo
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    W-WA
    Posty
    449

    Domyślnie

    Mi tam 60d ani razu jeszcze się nie wyłączył podczas nagrywania, zawsze wcześniej kończy się karta 16gb, zmieniam na 4gb i dalej ładnie śmiga aż do zapełnienia karty
    A co do konfrontacji kamera vs dslr to wiadomo pod względem wygody pracy wygrywa kamera, pod względem samej jakości różnie natomiast co u mnie było czynnikiem decydującym to to, że dobrą kamerę już miałem jednocześnie z aparatem i rezultat był taki, że pare razy jej użyłem i leżała w szufladzie nie używana bo nie chciało mi się jej targać ze sobą nigdzie a dodatkowo moje filmiki to zazwyczaj nie są dwu godzinne relacje tylko kilku może czasami kilkunasto minutowe klipiki i przeważnie do tych celów wystarcza mi tryb filmowania w lustrze.

  3. #13
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    33

    Domyślnie

    Jak nie chcesz bawic sie w film czyt. robic ujecia. odpusc lustrzanke. Jak nie chcesz taszczyc kamery qp lumixa tz7 8 czy 10 fajnie nagrywa, galaxy s tez ladnie nagrywa ale nie ma zuma i trzesie sie jak nie trzymasz stabilnie podobnie jak lustro. Zadaj sobie podstawowe pytanie ile i jak czesto bedziesz uzywal kamere. Bo mi osobiscie wystarcza galaxy s, a do filmu uzywam lustra. Czasy kiedy nosilo sie kamere na ramieniu i wiekszosc przechodniow podziwiala cie juz dawno minely, wiec stawiaj na wygode

  4. #14
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    31

    Domyślnie

    Kup 5D mark II. Mnie się jeszcze ani razu nie wyłączył - nawet podczas długiego nagrywania w sporym upale (Maroko w maju)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •