Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 264

Wątek: [micles] BEZ3MANKI Productions

  1. #21
    Uzależniony Awatar xsardas
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Wrocław / Szczecin / Świnoujście
    Wiek
    39
    Posty
    731

    Domyślnie

    Micles olej foto bierz się za filmy bo na prawdę zajebiście ci to wychodzi

  2. #22
    Początki nałogu Awatar Krasuski
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    279

    Domyślnie

    Jak nigdy mnie ruchomy obraz nie interesował tak po obejrzeniu Twoich materiałów zaczynam się mocno nad tym zastanawiać.

    ps
    http://allegro.pl/kamera-cyfrowa-3d-...455397574.html
    ciekawe

  3. #23
    Początki nałogu Awatar photographus
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    59
    Posty
    434

    Domyślnie

    No trochę octu do tego cukru: obejrzałem 5-tkę. Pomijając napisy wstępne daje się oglądać z zaciekawieniem 25 - 30 sekund. Potem to efekciarska sieczka. Bez sensu i treści. Kwadratura filtrowania i prapoczątki współczesnego montażu cyfrowego. A czerwone bijące serduszko spowodowało, że moje o mało nie pękło... ze śmiechu. Zabrakło gołąbka pokoju i byłby komplet. Sorrrrrry, ale w produkcji video to masz przed sobą kilometry roboty doświadczalnej.
    pozd®ówka
    regulamin pkt 8

  4. #24
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Can you teach me how to dress? How can I be like you?

    Pokaż mi swe filmy, a powiem ci, czy możesz po mnie jechać

    A czy ja mówię, że to szczyt moich możliwości? A czy ja mówię, że te efekty to tak seriously? Tu jest fajny teledysk, fajne efekty, fajnie zrobione, ale to po pierwsze inny typ filmu (teledysk, a nie (hmm, ciężko powiedzieć co to jest) videoreportażoteledyskopochodny twór), a po drugie zupełnie inny budżet, rozmach itp.

  5. #25
    Początki nałogu Awatar Krasuski
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    279

    Domyślnie

    W filmie Wojna Żeńsko Męska Ł. Palkowskiego sporo scen jest nakręconych 5D II. Premiera na dniach. Sam ciekawy jestem jak to wyglądać będzie.

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    Can you teach me how to dress? How can I be like you?

    Pokaż mi swe filmy, a powiem ci, czy możesz po mnie jechać
    Takie myślenie jest oczywistym absurdem. Podobnie jak podejście polegające na nieustannej polemice z krytyką według wzoru: "nie podoba Ci się, to pokaż lepsze". Idąc tym tropem, dochodzimy do absurdu, w którym by powiedzieć że film, na którym właśnie byliśmy w kinie, był beznadziejny, sami musimy posiadać w swym dorobku równe, bądź lepsze osiągnięcia kinematograficzne.
    http://fotofanklub.pl/index.php?opti...ony&Itemid=189
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  7. #27
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 398

    Domyślnie

    Obejrzałem 1. Czekałem i czekałem aż coś zacznie się dziać a tu nuda panie, nuda. Zlepek przypadkowych ujęć bez ładu i składu. No i gdzie te tytułowe pociągi???
    Numer 2 dotrwałem do 2 minuty i prawie zasnąłem, może dalej jest coś ciekawego ale nie chce mi się już oglądać.
    Numer 3 obejrzałem do końca i tutaj nareszcie coś się dzieje. Nie podoba mi się głębia ostrości, takie to efekciarskie nie pasujące do sytuacji. Generalnie w przeciwieństwie do poprzednich filmów coś tu się dzieje, jest jakaś fabuła. Poza tą głębią podoba mi się.
    Numer 4 i 5 podsumuję jednym zdaniem, braku pomysłu i fabuły nie da się nadrobić efektami. Mamy popis możliwości montażysty i to wszystko. Obejrzałem po dwa razy i już mi się więcej nie chce.
    O ślubie już pisałem.
    No i teraz pytanie, co oceniamy? Jakość techniczną i montaż czy jako film w pełnym tego słowa znaczeniu? Bo technicznie jest ok, montaż efektowny, sound w porządku ale brak tego czegoś co powoduje, że mam ochotę jeszcze raz obejrzeć. Z drugiej strony po obejrzeniu jedynie trójkę zapamiętałem i pewnie jeszcze do niej wrócę, resztę obejrzałem ale nie pamiętam co się działo więc pewnie nic się szczególnego nie działo. To komentarz jeśli oceniany ma być film a nie technika.
    Wbrew pozorom trudniej zrobić ciekawy film niż zrobić ciekawe zdjęcie.

  8. #28
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Bo tylko w trójce jest fabuła jako taka, a 1 i 2 to materiały zrealizowane bardziej dla obycia się z nowym sprzętem, wrzuciłem tak sobie, bo może komuś się coś przyda.

    Jakość techniczna na koncertach i fabule słaba, bo iso 1600+ i ciężko taki materiał później zmusić do wyglądania :P

  9. #29
    Uzależniony Awatar MaciekH
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Londyn
    Wiek
    36
    Posty
    662

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krasuski Zobacz posta
    W filmie Wojna Żeńsko Męska Ł. Palkowskiego sporo scen jest nakręconych 5D II. Premiera na dniach. Sam ciekawy jestem jak to wyglądać będzie.
    Slumdog jak się nie mylę był pierwszą "poważniejszą" produkcją w której użyto 5D2 a potem tylko więcej i więcej, więc to że teraz jakieś filmy z jego użyciem wychodzą to żadna rewelacja, więc nie wiem czym zanieta...

    Poza testowymi 2 klubowe i ślub mi się podobają, może brakuje im do hollywoodzkich produkcji ale będę czekał micles na następne Twoje klipy.
    20D+BG-E2 | 28-105/3.5-4.5 | 70-200/2.8 | 50/1.4 | 580EXII | EF-430 | Naneu | 600R

  10. #30
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    678

    Domyślnie

    w 3 to chyba tytul troche 'pozyczony'

    rok 2006 - http://www.elizabethgilbert.com/eatpraylove.htm

    rok 2010 - http://www.imdb.com/title/tt0879870/
    EOS x2, sloik x5, blyskotki x6

Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •