Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: Aparat dla dziecka

  1. #11
    Uzależniony Awatar ARN
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    wieś pod Warszawą
    Posty
    757

    Domyślnie

    Moje obydwie córki (4 i 0 lat) od prawie 2ch lat użytkują (oj, użytkują ) PowerShota D10, o którym wspomniał sprocket73.

    Woda, mróz, plaza, piach, kamienie, upadki - nic się nie dzieje.
    Więcej powiem - podczas ostatnich wakacji, kiedy mój 5D mkII musiał chwilę odpocząć, bo afrykańskie 52 stopnie dało się we znaki karcie pamięci, kontynuowałem fotki tym kompaktem. Życie (tzn. zdjęcia) mi uratował

  2. #12

    Domyślnie

    Fajny ten D10, tylko trochę drogi jak na pierwszy aparat dla dziecka, przynajmniej tak mi się wydaje, ale faktycznie może służyć jako backup na wakacjach i wtedy już ma to sens :wink:

    Z drugiej strony dobrze że piszecie o tych fisherpricach bo sam się zastanawiałem ostatnio nad nim dla mojej 3,5 letniej córy. A ten samsung SE30 niewiele od niego droższy , tylko żywotność jego będzie na 100% krótsza hehe.

    A te zabawki fisherprice'a to robią w ogóle jakieś sensowne zdjęcia?
    Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie. Ansel Adams

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arek_Gd
    Fajny ten D10, tylko trochę drogi jak na pierwszy aparat dla dziecka, przynajmniej tak mi się wydaje, ale faktycznie może służyć jako backup na wakacjach i wtedy już ma to sens ;-)
    Aha, Canon D10 też jest OK, kolega ma i sobie bardzo chwalił, dokładnie z taką motywacją.

    Cytat Zamieszczone przez Arek_Gd
    A te zabawki fisherprice'a to robią w ogóle jakieś sensowne zdjęcia?
    Nie - one są głównie do tego, żeby coś tam pstryknęło, coś tam błysnęło i jakiś (nieduży i zamazany) obrazek się pokazał :-) Co zresztą wcale nie jest wadą, bo jest to - w końcu - zabawka :-D Takie mam przynajmniej wrażenia z 30min obcowania z takim wynalazkiem na jakichś urodzinach ;-)

    Cytat Zamieszczone przez Arek_Gd
    A ten samsung SE30 niewiele od niego droższy , tylko żywotność jego będzie na 100% krótsza hehe.
    W tej chwili widzę jeden potencjalny problem: klapka od baterii, która jest trochę delikatna, i jak pierdyknie - to kosz.

    Cytat Zamieszczone przez yanovitz
    No ja chce kupic cos takiego jak kolega Jasiu_q bo moje szczescie ostatnio dorwalo sie do: (...)
    Ja dwa lata temu zrobiłem o takie zdjęcie, tak dla draki:


    W tej chwili już nie muszę takich fotek ustawiać, wystarczy dzieci na chwilę zostawić same :-)


  4. #14
    Uzależniony Awatar ARN
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    wieś pod Warszawą
    Posty
    757

    Domyślnie

    Po pierwsze - miałem napisać o wieku moich córek: 4 i 10, a wyszło 4 i 0. Gratulujemy edycji.

    Ponadto:

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    ................................

    Ja dwa lata temu zrobiłem o takie zdjęcie, tak dla draki:
    ........
    w tym pierwszym ujęciu to chyba jednak najpierw ustawiłeś sprzęt na ziemi

  5. #15
    Coś już napisał Awatar jasiu_q
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arek_Gd Zobacz posta
    A te zabawki fisherprice'a to robią w ogóle jakieś sensowne zdjęcia?
    Po prostu robią zdjęcia, a czy sensowne - dzieciom to oceniać. Tym młodszym fisherprice dają dużo frajdy.

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    Nie - one są głównie do tego, żeby coś tam pstryknęło, coś tam błysnęło i jakiś (nieduży i zamazany) obrazek się pokazał :-) Co zresztą wcale nie jest wadą, bo jest to - w końcu - zabawka :-D
    Poniższe zdjęcia z fisherprice'a zrobione ręką mojej młodszej, potwierdzą powyższą opinię. Dwa pierwsze zdjęcia zostały zrobione przez szybę, a obiektyw nie posiada jakichkolwiek filtrów




  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yanovitz Zobacz posta
    No ja chce kupic cos takiego jak kolega Jasiu_q bo moje szczescie ostatnio dorwalo sie do:
    Dla dziewczynki w takiej bluzeczce to obowiązkowo taki aparat, jaki mam w avatarze
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  7. #17
    Coś już napisał Awatar yanovitz
    Dołączył
    Jan 2009
    Wiek
    41
    Posty
    99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Dla dziewczynki w takiej bluzeczce to obowiązkowo taki aparat, jaki mam w avatarze
    No to podsyłaj :-) Tylko nie gwarantuję że nadal jej nie będzie 400tka bardziej interesowac ;-)

  8. #18
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2010
    Miasto
    Toruń
    Posty
    734

    Domyślnie

    Siostrzyczka kupiła synkowi (5 lat) aparat 3.2mpx taki plastikowy i kids-friendly więc może i Tobie uda się coś takiego wyrwać

  9. #19
    Coś już napisał Awatar yanovitz
    Dołączył
    Jan 2009
    Wiek
    41
    Posty
    99

    Domyślnie

    Muflon dobre te foty :-) Z moją latoroślą to jeszcze poczekam bo ma dopiero dwa latka ale już wie gdzie nacisnąć ;-) Pewnie za rok kupie coś takiego jak N00bek i Jasiu radzą. Na razie muszę chować oba body po kątach - na szczęście 5tka jest dla niej zdecydowanie za ciężka więc się nawet do niej nie przymierza :-)

  10. #20
    Bywalec Awatar jeff.lebowski
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Wiek
    44
    Posty
    171

    Domyślnie Made in USSR

    Ja stawiam na sprawdzone rozwiązania. To był mój pierwszy aparat a teraz od niego zaczyna moja dziewięcio miesięczna córa... :grin:


    Canon 5D Mark II | C 28 1.8 | C 50 1.4 | C 85 1.8 | YN-565EX | Manfrotto 725B

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •