Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Fotografowanie w USA

  1. #1
    Uzależniony Awatar Macios
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    45
    Posty
    692

    Domyślnie Fotografowanie w USA

    Witajcie,
    ciekaw jestem waszych doświadczeń fotograficznych z tego kraju. Do tej pory sporo fotografowałem ludzi - ale w krajach 3go świata... A wiem, że Amerykanie mają świra na punkcie prywatności/podejrzliwości. Więc - czy bez problemu można pstrykać zarówno na ulicach dużych miast, jak i w małych, przydrożnych barach - bez obawy o oberwanie, czy też jakiś proces? Chodzi mi zarówno o fotografię reporterską, jak i portrety (z użyciem tele).

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam doswiadczenia z czasow przed 11 wrzesnie nie wiem jak teraz ale wtedy nikt mi nie zwracal uwagi a pstrykalem co popadlo, ludzie widzac ,ze w nich mierze usmiechali sie i mam mile wspomnienia ze zdejc w usa ale tak jak pisze bylo to dobre 8 lat temu a przez ten czas swiat mocno zwariowal.

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    75

    Domyślnie

    Rok temu byłem w San Francisco.Robiłem sporo zdjęć ludziom na ulicach.Nikt nie protestował.Niektórzy przyjaźnie machali,inni po prostu nie zwracali uwagi.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mareqm Zobacz posta
    rok temu byłem w san francisco.robiłem sporo zdjęć ludziom na ulicach.nikt nie protestował.niektórzy przyjaźnie machali,inni po prostu nie zwracali uwagi.
    +1 - nyc
    the silence is deafening

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •