Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Nalepki na tył samochodu z logo CB

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luciferi Zobacz posta
    dlug nie natomiast ewidentnie lubisz tu byc
    To prawda. Zdecydowanie chętniej jednak nakleiłbym sobie na samochód avatary osób z tego forum, których posty wzbudzają moją sympatię, niż reklamował portal, jako taki..
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  2. #12

    Domyślnie

    Nie zdecydowałbym się kleić czegoś takiego na autko.
    No ale użytkownicy dzielą się na tych co mają koszulki z logo canona, i tych co zaklejają loga na puszkach i wymieniają paski na te bez napisów.
    C5DIII,| C20/2.8, C28/1.8, S35/1.4, C50/1.4, C100/2.0

  3. #13

    Domyślnie

    mam pozaklejane logo i symbol aparatu, wymieniony pasek na no name, ale chętnie oznakowałbym samochód
    A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971

  4. #14
    Zablokowany
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Ząbki
    Posty
    409

    Domyślnie

    Nie będę reklamować portalu na którym nie mogę w stopce podać linku do swego iznesu.

  5. #15
    Początki nałogu Awatar fleder
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    mazowsze
    Wiek
    41
    Posty
    297

    Domyślnie

    Czyli jak widać zdania są podzielone. Czy to byłoby logo Forum czy kontury lustrzanki, czy coś jeszcze innego, to byłoby do ustalenia. W zamyśle miałoby to być coś co identyfikowałoby przynależność do Forum. W sumie rzeczywiście pewne informacje mogłyby skusić złodzieja, ale to raczej czarny scenariusz. Takie same obawy mógłby mieć właściciel samochodu z reklamą jubilera (bo a może ma w bagażniku walizkę z klejnotami?).
    Zobaczymy, jeśli chętnych nie będzie to pomysł pójdzie do śmietnika.
    5D, stałki, zoomy

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinderi Zobacz posta
    To prawda. Zdecydowanie chętniej jednak nakleiłbym sobie na samochód avatary osób z tego forum, których posty wzbudzają moją sympatię, niż reklamował portal, jako taki..
    Masz na myśli coś na wzór pilotów z drugiej wojny światowej? Pomysł niezły pewnie i ja bym coś przykleił:-D http://www.ww2incolor.com/d/291792-2...alski+in+color A tak na poważnie to wolałbym płomienie. I nie na tył tylko na przód.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  7. #17
    Coś już napisał Awatar BigDog
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    POZNAŃ
    Posty
    75

    Domyślnie

    Pierwsze co mi przyszło na myśl jak przeczytałem temat to właśnie zachęcanie do obrobienia samochodu albo i mnie jak wysiądę z auta z plecakiem czy torbą bo taka naklejka to jak reklama zawartości. Do tego jeszcze tylko dorobić nicka z forum na naklejce tak by można szybko sprawdzić na smartfonie czy mam coś wpisane w forumową stopkę.
    A po drugie jakoś niezbyt się identyfikuję z tym forum z uwagi na jego tragicznie niską user friendly. A jak za jakieś "coś" zarobię bana to co, mam skrobać tą naklejkę ? Więc ja na pewno jestem na nie, nic z tych rzeczy.....
    ....robiłbym lepsze zdjęcia jak miałbym lepszy aparat

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Masz na myśli coś na wzór pilotów z drugiej wojny światowej? Pomysł niezły pewnie i ja bym coś przykleił:-D http://www.ww2incolor.com/d/291792-2...alski+in+color
    Takie to dla nas
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Masz na myśli coś na wzór pilotów z drugiej wojny światowej? Pomysł niezły pewnie i ja bym coś przykleił:-D http://www.ww2incolor.com/d/291792-2...alski+in+color
    Raczej, jeśli już w ten deseń, myślałem o czymś takim http://i636.photobucket.com/albums/u...RD20810127.jpg i nie tym na kabinie strzelca
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  10. #20
    Dopiero zaczyna Awatar DanielRezmer
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    38
    Posty
    15

    Domyślnie

    naklejki 5cmx15cm lub cos kolo tego moge zrobic w cenie 2zl lub mniejszej jezeli zapadnie decyzja - i obojetne to czy bedzie to pelen kolor czy tylko wycinanka z folii o danym kolorze
    ..zoom Kfanon 28-50-85mm f1.8..

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •