Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: [niekompatybilna] Moje obrazy...

  1. #11
    Początki nałogu Awatar photographus
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    59
    Posty
    434

    Domyślnie

    Jako foto-grafika bardzo dobre. Jako fotografia - tak sobie.... Ale pewnie z zazdrości tak piszę
    pozd®ówka
    regulamin pkt 8

  2. #12
    Coś już napisał Awatar tothemax
    Dołączył
    Apr 2010
    Miasto
    HollyŁódź
    Posty
    62

    Domyślnie

    Piękna modelka, nie bałaś się jej?
    oczy + rynce + pstrykacz

  3. #13

    Domyślnie

    Skąd się biorą...ludzie?

    6.

  4. #14
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    Warszawa/Zielonka
    Posty
    19

    Domyślnie

    swietne

  5. #15

    Domyślnie

    I znów będzie o aniołach...
    7.

  6. #16
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    fajnie fajnie...lubie takie zabawy

    glamour...przeciez to jest glamour...to nie zalezy od modelki, ale od fotografa i obróbki... a ta jak najbardziej glamourowata jest

    6. trochę mało czytelne... najpierw myślałem, że to jako z tyłu to kajzerka, dopiero potem zauważyłem że to ludź, pomysł fajny ale niedopracowany...no i kompozycja troche lezy

    7. fajne zdjecie, ale następnym razem zadbaj o szczegóły... na sznurze do bielizny to mozna kogos powiesić, ale nie sterować modelem... lepsze byłyby żyłki, a żeby były widoczne to można było użyć "setki"...to grubsza żyłka... no i mozna było chyba zrobic to z wiekszą GO zeby model też był ostry... bo chyba nie jest. Ale pmysł fajny i niezłe wykonanie.

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Klimatycznie tu.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    fajnie fajnie...lubie takie zabawy

    glamour...przeciez to jest glamour...to nie zalezy od modelki, ale od fotografa i obróbki... a ta jak najbardziej glamourowata jest

    6. trochę mało czytelne... najpierw myślałem, że to jako z tyłu to kajzerka, dopiero potem zauważyłem że to ludź, pomysł fajny ale niedopracowany...no i kompozycja troche lezy

    7. fajne zdjecie, ale następnym razem zadbaj o szczegóły... na sznurze do bielizny to mozna kogos powiesić, ale nie sterować modelem... lepsze byłyby żyłki, a żeby były widoczne to można było użyć "setki"...to grubsza żyłka... no i mozna było chyba zrobic to z wiekszą GO zeby model też był ostry... bo chyba nie jest. Ale pmysł fajny i niezłe wykonanie.

    ad 6. akurat o to mi chodziło, żeby ten człowieczek nie rzucał się od razu w oczy... w tym cała zabawa... by widzieć, co się chce widzieć,a potem zobaczyć to, co ja chcę pokazać... :P

    ad 7. sznurek do bielizny to również zabieg celowy dla ukazania pewnych pewnych kontrastów właśnie w tym "sterowaniu" ... a modelka mi ruszała modelem i rozmyty wyszedł Niestety mam baraki sprzętowe i moje prace powstają w bardzo domowych warunkach zwykłym "niedocenionym" kitem robione

    Dziękuję, za opinie i uwagi.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    * braki
    jejku późna pora i byki robię
    Ostatnio edytowane przez niekompatybilna ; 09-02-2011 o 02:19 Powód: Automerged Doublepost

  9. #19
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    21

    Domyślnie

    Pozostaje dodać - kawał dobrej fotograficznej roboty.
    Dopiero zaczynam...
    Moja Strona
    Profil na FB

  10. #20
    Coś już napisał Awatar m2k
    Dołączył
    May 2010
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez niekompatybilna Zobacz posta
    Chciałam zostać "artystką" ;P.. ale mam dwie lewe ręce do pędzli i rysunku. Dlatego zostałam a....aparatką i tworzę swoje obrazy przy pomocy aparatu[/IMG]
    I to się chwali, bo wyszło Ci to na dobre! Zdjęcia są bardzo bardzo! Dla mnie rewelacja! Gratuluję

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •