Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 127

Wątek: Soft do obróbki filmów

  1. #101
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    Testowałeś te filmy na innym kompie? Sprawdziłeś kodeki, czy są ok? A może zwyczajnie komp nie wyrabia? Kurde miała być odpowiedz, a wyszło przesłuchanie

  2. #102
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    nie mam mozliwosci na innym kompie. Ale cos wymysle.

    na obecnym ma 3gb Ramu, procesor Intel(R) Core (TM) i3 CPU 530 2.93 GHz, Win 7 home 32bitowy

  3. #103
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    dodam jeszcze podglad z filmu jak te bledy wygladaja... a miala byc wiewiorka


  4. #104
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    Cytat Zamieszczone przez Canonik Zobacz posta

    na obecnym ma 3gb Ramu,
    To może być dobry trop.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #105
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    23

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    i co dalej ?
    komputer w sumie 2 letni MM, kurcze...

  6. #106
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    Win7 32 bit to i tak wiecej ramu nie pociagnie.

  7. #107
    Początki nałogu Awatar Juriko
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    485

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    Zobacz jak sobie poradzi odtwarzacz VLC Media Player i/lub Pot Player, mają własne kodeki. Filmy z 500D przerzucam do kontenera MKV za pomocą MKVmerge3.1 mkvtoolnix-unicode-3.1.0-setup.exe , wyższe wersje nie zawsze działają z plikami mov z 500D, może z twoim aparatem pójdzie wyższa wersja, w razie jak by 3.1 nie chciała.
    Zmiana kontenera nie powoduje rekompresji, a zdecydowanie ten kontener jest zjadliwszy.

  8. #108
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    Dokładnie sprawdź na potplayerze - w normalnych warunkach żre wszystko bez zająknienia.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #109
    Początki nałogu Awatar mkkaczy
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    IRL
    Posty
    461

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    Panowie i panie. Jeśli chodzi o obróbkę filmów to jestem na początku początków. Mam parę filmików nakręconych w gorszych warunkach oświetleniowych (głównie 7D i Iphone) na których jest dość duży szum. Do tej pory przeszukując internet natknąłem się na sposoby usunięcia szumu z dźwięku, ale ja chcę usunąć go z obrazu, podobnie jak w LR. Mam zakupiony Premiere Elements 12 (od przedwczoraj), i zainstalowanego triala Premiere Pro. W elements to widzę że można tylko dodać ziarno, a nie usunąć. W premiero Pro jest pare opcji szumowych do obrazu, ale w podglądzie widze że jakoś słabo albo wcale to nie działa. Może po eksporcie, ale tak daleko jeszcze nie doszedłem.
    Jest jakiś dobry program, lub plugin usuwający szum podobnie jak moge to zrobić w LR ze zdjęciem? Tylko o to mi chodzi, jako że proste składanie plików mogę robić w PE12.
    W ogóle to spodziewałem się że mały PE12 będzie chodził lepiej niż rozbudowany premiere Pro, ale jest odwrotnie. To PP chodzi płynnie i nie wywala go, ale z tego co wyczytałem to może być to zasługa karty quadro FX i jej CUDA.
    R6 5DIII 17-40/4 35/1.4LII 50STM 85/1.2II 135/2 200/2.8II 400/2.8IS TC1.4III
    https://500px.com/mkkaczy

  10. #110

    Domyślnie Odp: Soft do obróbki filmów

    No może jeszcze dość tani Adobe Premiere Elements.

    Pozdrawiam
    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •