Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [fura] fotografie od początkującego

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez canonistka Zobacz posta
    8 to czyżby Opener 2010, pole namiotowe? ;p nie mogę sobie powiększyć by zobaczyć opaski ;p
    Niestety nie Opener, zdjęcie zrobione na polu namiotowym w zeszłym roku na Off Festivalu, świetna impreza.

  2. #12
    Awatar krzysiektm
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    5

    Domyślnie

    Moze nie jestem jakimś specem od fotografii... jest to moje hobby od pol roku (5 miesiecy ogladania galerii i miesiac samodzielnego cykania) ale na 3 zauwazam element ktory odciaga wzrok od calego zdjecia... konkretnie smugi światła po prawej stronie na dole... ale ogólnie zdjęcia fajne... 2 najbardziej.
    Canon Eos 550d + Kit 18-55 + Sunpak PF30x
    digart

  3. #13
    Uzależniony Awatar MaciekH
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Londyn
    Wiek
    36
    Posty
    662

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysiektm Zobacz posta
    na 3 zauwazam element ktory odciaga wzrok od calego zdjecia... konkretnie smugi światła po prawej stronie na dole...
    Czy smugi są czy ich nie ma nie zmienia faktu że z takim obrazki wychodzi każdy (no dobra, prawie każdy) odwiedzający obóz koncentracyjny, pełno tego można w necie zobaczyć(jak się przypatrzysz to znajdziesz prawie identyczne ujęcia), przez co, przejadły się (przynamniej mi) takie widoczki...
    20D+BG-E2 | 28-105/3.5-4.5 | 70-200/2.8 | 50/1.4 | 580EXII | EF-430 | Naneu | 600R

  4. #14
    Zablokowany
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    www.marcinmielnik.com
    Posty
    33

    Domyślnie

    Drugie jest super. Minimalistyczne z mega klimatem.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •