Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Kampinoski Park Narodowy

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Lightbulb Kampinoski Park Narodowy

    w sumie nie bardzo mam to gdzie wrzucic ale wydaje mi sie ze to jest dobre miejsce

    No wiec czytam sobie o KPN na ich stronie i... jesli ktos by chcial tam zorganizowac plener to najpierw musi miec zgode na takie dzialanie. i tu odpowiedni paragraf z regulaminu

    4. Udostępnianie Parku dla turystyki konnej wierzchem i pojazdami zaprzęgowymi, biwakowania, organizacji imprez zbiorowych (turystycznych, rekreacyjnych, sportowych, kulturowych), wykorzystywanie Parku do celów edukacyjnych, naukowych, twórczości kulturalnej (malarstwo, fotografia, film, itp.), oraz dla prowadzenia działalności wytwórczej i handlowej, tylko w sposób który nie wpłynie negatywnie na przyrodę, wymaga uzyskania stosownego zezwolenia Dyrektora Kampinoskiego Parku Narodowego.

    i dalej w regualminie czytamy...

    Za powyższe formy udostępniania mogą być pobierane opłaty wg obowiązującego w KPN cennika. Dyrektor Parku może określić maksymalną ilość osób przebywających jednocześnie w danym miejscu.


    no i co wy na to??? bo mi sie wydawalo ze place podatki i KPN jest 'nasz' a fotografia go tylko spopularyzujemy ...

    prawdopodobnie ten przepis jest martwy, ale mimo wszystko jest to chyba jakas pomylka... Ja rozumiem ze plener poza wyznaczonymi szlakami trzeba zglosic... ale kazde spotkanie kumpli z aparatami???.. chore

    dziwny kraj


    link do strony

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    no i co wy na to??? bo mi sie wydawalo ze place podatki i KPN jest 'nasz' a fotografia go tylko spopularyzujemy ...
    I to jest jeszcze jeden z tych podatków. TVP też jest nasza. I PKP też.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  3. #3
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    w Gorcach zostalem policzony za przebywanie poza szlakiem. bo tak..

    rownoczesnie po GPN wyja miejscowe gnojki na motorach crossowych i ochlapuja blotem pieszych turystow. i nikt nic im nie robi...

    rece opadaja

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Robson01
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    58
    Posty
    1 574

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    I to jest jeszcze jeden z tych podatków. TVP też jest nasza. I PKP też.
    To jest pikuś, najważniejsze że ZUS jest nasz
    Canon
    Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  5. #5
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robson01
    To jest pikuś, najważniejsze że ZUS jest nasz
    "ZUS jest bez watpienia organizacja przestepcza. choc bynajmniej nie zorganizowana" - J. Korwin-Mikke

  6. #6
    sv
    Guest

    Domyślnie

    i tu sie zgadzam z K.Mikke

  7. #7
    Początki nałogu Awatar Scaramanga
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    w sumie nie bardzo mam to gdzie wrzucic ale wydaje mi sie ze to jest dobre miejsce

    No wiec czytam sobie o KPN na ich stronie i... jesli ktos by chcial tam zorganizowac plener to najpierw musi miec zgode na takie dzialanie. i tu odpowiedni paragraf z regulaminu

    4. Udostępnianie Parku dla turyswykorzystywanie Parku do[/B] celów edukacyjnych, naukowych, twórczości kulturalnej (malarstwo, fotografia, film, itp.), , wymaga uzyskania stosownego zezwolenia Dyrektora Kampinoskiego Parku Narodowego.
    no i co wy na to??? bo mi sie wydawalo ze place podatki i KPN jest 'nasz' a fotografia go tylko spopularyzujemy ...

    prawdopodobnie ten przepis jest martwy, ale mimo wszystko jest to chyba jakas pomylka... Ja rozumiem ze plener poza wyznaczonymi szlakami trzeba zglosic... ale kazde spotkanie kumpli z aparatami???.. chore

    dziwny kraj


    link do strony
    Kraj nie jest dziwny i takie zasady nie sa chore.Istnieja odkad istnial PRL.
    Bareja pokazal wycinek,a teraz paranoja urosla do wymiaru groteski w funkcji wykladniczej,bo...nie ma juz PRL-u.
    Jesli chodzi o wiekszosc nakazow i zasad w tym kraju polecam olac wszelkie zarzadzenia,ustawy,poprawki do konstytucji itp. oraz zastanowic sie raczej nad terminem wypadu do puszczy bo po zostal mi juz tylko 1 aparat po wlamaniu do mojego mieszkania i nie wiem ile jeszcze czasu dobry los pozwoli mi jeszcze robic nim zdjecia...
    Latwiej kijek pocieniasic niz go potem pogrubasic...

  8. #8
    Uzależniony Awatar Qbexus
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    562

    Domyślnie

    Praktycznie na calym swiecie sie placi za takie zeczy.

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Scaramanga
    oraz zastanowic sie raczej nad terminem wypadu do puszczy bo po zostal mi juz tylko 1 aparat po wlamaniu do mojego mieszkania i nie wiem ile jeszcze czasu dobry los pozwoli mi jeszcze robic nim zdjecia...
    Wymyślcie coś fajnego, to może jakąś grupę z Białegostoku zorganizuje i podjedziemy wspomóc was :>
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  10. #10
    Początki nałogu Awatar Scaramanga
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Qbexus
    Praktycznie na calym swiecie sie placi za takie zeczy.
    Bawia mnie takie stwierdzenia:"Na calym swiecie...,jestesmy przeciez w Europie,praworzadnosc w domu i zagrodzie...itp."
    Stary,w jakim ty swiecie zyjesz?Urwales sie z choinki?
    Robia cie w "dupe" na kazdym rogu,w kraju gdzie nawet prezydent ulaskawia "Slowika" z gangu mafijnego,a drugi kolesi,ktorzy powinni spedzic kilka lat w pierdlu...
    Ty "frajerze"(bez obrazy) idz do dyrektora,wybecaluj kilka stow,powiedz,ze masz dobre serce,dusze artysty,fotografujesz i w ogole szkoda ci Rysi,ktorych nie udalo sie introdukowac w puszczy bo rolnicy wybili co do sztuki szpadlami...
    W tym kraju juz nic nie bedzie.To co jeszcze jest,warto utrwalic na kliszy lub karcie CF,poki nie wywiaza tego zlomiarze...)))))))))))))
    Latwiej kijek pocieniasic niz go potem pogrubasic...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •