Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Kampinoski Park Narodowy

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michalng
    jesli ktos bedzie zainteresowany to moge pojsc do dyr. KPN mam tam znajomego i podpytam jak to wg. nich wyglada i sproboje cos sie dowiedziec i zapytac co by powiedzieli na grupe kilku osob biegajacych po krzakach....tereny sa ciekawe...co prawda zdjec nie robilem zbyt duzo bo dopiero zaczynam te zabawe, ale bardzo lubie tam sobie chodzic tak dla "wyciszenia"....
    Jesli masz taka mozliwosc to oczywiscie zapytaj, jak sie zapatruja na grupe powiedzmy 10-15 osob ktora pojdzie sobie jakas tam z gory ustalona trasa na przelaj, jakie trasy wchodza w gre i wogole wszystko co w temacie... nie ukrywam ze na wiosne(wczesna) chetnie bym sie wybral do lasu na jakas dluzsza piesza wycieczke... ~10-20 km... czas szybko leci i mozna sie nawdychac czystego powietrza ;-)...
    moze rowery? jest w KPN kilka ciekawych miejsc... no ale wszystko zalezy od tego czego sie dowiesz... jesli bedzie zakaz to chyba lepiej jednak w pojedynke chodzic niz grupa...

    EDIT: co do trasy i daty mozemy ja uzgodnic i zgloscis z wyprzedzeniem w dyrekcji KPN... mapy i GPS'a mam wiec przemarsz bedzie scisly w/g wytycznych...
    Ostatnio edytowane przez Jac ; 16-01-2006 o 01:53

  2. #32
    michalng
    Guest

    Domyślnie

    oki....podjade w wolnej chwili i pogadam......

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michalng
    oki....podjade w wolnej chwili i pogadam......
    to fajnie!, do marca-kwietnia mamy jeszcze troche czasu :-) i powodzenia.!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •