Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Kampinoski Park Narodowy

  1. #11
    Uzależniony Awatar Qbexus
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    562

    Domyślnie

    Jak Ci tak zle to co tu jeszcze robisz ? Śmigaj gdzie jest lepiej mniejsza korupcja, uczciwsi, ludzie i w ogule full wypas. Może znajdziesz takie miejsce.

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    No jak dla mnie to glupota placic za widoki, za cos niepoliczalnego, za mozliwosc zrobienia zdjecia drzewa w 'lesie'... zeby taki kretynizm wymyslec to trzeba miec rowno nas.... pod sufitem... moze niedlugo jak sie zrobo zdjecie na ulicy to sie bedzie placilo miastu bo to jego ulica, ZTM- bo na zdjeciu sa autobusy itd. nie widze nic normalnego w oplatach za robienie zdjec w parkach narodowych... co innego zejscie ze szlaku, to juz jako 'wykroczenie' mozna traktowac... no ale sciezka niebedaca szlakiem w/g mnie na mandat sie nie lapie... tylko ze tak powiem 'skroty' moga byc karane... ale zdjecia powinno sie robic do woli... i gdzie sie chce bo taka jest logika


    ps. panowie nie schodzcie z tematu a prywatne uwagi na PM

  3. #13
    Początki nałogu Awatar Scaramanga
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Qbexus
    Jak Ci tak zle to co tu jeszcze robisz ? Śmigaj gdzie jest lepiej mniejsza korupcja, uczciwsi, ludzie i w ogule full wypas. Może znajdziesz takie miejsce.
    Niestety mimo,ze jest to ostatnia rzecz jaka bym zrobil,jestem zmuszony
    postawic sobie ja jako priorytet.Tobie i twoim dzieciom zycze powodzenia w budowaniu 4-tej i 5-tej Rzeczpospolitej...Przykro mi,ze polegniecie w boju
    ale taka juz widac wasza dola.
    Latwiej kijek pocieniasic niz go potem pogrubasic...

  4. #14
    Początki nałogu Awatar Scaramanga
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    No jak dla mnie to glupota placic za widoki, za cos niepoliczalnego, za mozliwosc zrobienia zdjecia drzewa w 'lesie'... zeby taki kretynizm moga byc karane... ale zdjecia powinno sie robic do woli... i gdzie sie chce bo taka jest logika
    ps. panowie nie schodzcie z tematu a prywatne uwagi na PM
    Uwagi sa rowniez do Ciebie.Temat jest jeden i w dodatku bezprzedmiotowy,zaczety i kontynuowany przez uczestnikow chyba tylko z nudow,albo czystej naiwnosci...
    Latwiej kijek pocieniasic niz go potem pogrubasic...

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Scaramanga
    Uwagi sa rowniez do Ciebie.
    eee. do mnie te uwagi? dziwne.. no ale ok, skoro

    Cytat Zamieszczone przez Scaramanga
    Temat jest jeden i w dodatku bezprzedmiotowy,zaczety i kontynuowany przez uczestnikow chyba tylko z nudow,albo czystej naiwnosci...
    to powiedz mi dlaczego sie w nim udzielasz, nudzisz sie czy co?... jak dla mnie warto rozmawiac bo to MY zmieniamy ten swiat i ci co przyjda po nas a twoje podejscie do tego tematu jak i innych (chec ucieczki z kraju) jest moim zdaniem.... eee szkoda gadac niech jada wszyscy, ostatni gasi swiatlo :-)

    Ja zostaje i zmieniam ten kraj!, tak jak bede mogl...

  6. #16
    Uzależniony Awatar Qbexus
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    562

    Domyślnie

    W cale nie twierdze ze to jest ok tylko ze w niektorych miejscach na swiecie nawet za wstep do parku sie placi. A u nas za klimatyczne jak jedziesz na wakacje nawet gdy od sasiada wali szambem ze chej. Kazdy patrzy gdzie tu kaske skroic. Ale zgadzam sie idiotyzm jakich malo. Choc pewnie i doszukac by sie mozna wiele innych.

  7. #17
    Początki nałogu Awatar Scaramanga
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    eee. do mnie te uwagi? dziwne.. no ale ok, skoro


    to powiedz mi dlaczego sie w nim udzielasz, nudzisz sie czy co?... jak dla mnie warto rozmawiac bo to MY zmieniamy ten swiat i ci co przyjda po nas a twoje podejscie do tego tematu jak i innych (chec ucieczki z kraju) jest moim zdaniem.... eee szkoda gadac niech jada wszyscy, ostatni gasi swiatlo :-)

    Ja zostaje i zmieniam ten kraj!, tak jak bede mogl...
    Udzielam sie wlasnie dlatego,jak sam piszesz,ze my niby zmieniamy swiat.Swiata nie zmienimy,ale mozna pokusic sie o zmiane swiadomosci kilku ludzi,a to juz sukces.Ucieczka z kraju.Widzisz,nie znasz mnie,wiec nie wiesz co robilem w zyciu i w tym kraju,a robilem nie malo.Ja mam prawo do wyglaszania takich opinii w odroznieniu do wielu,co nie skazili sie zadna praca pro publico bono...lub praca sensu stricte.
    Jestes jeszcze mlody i pewnych rzeczy nie swiadomy.Ja zycze Ci oczywiscie
    optymizmu i duzo sily w tej zmianie,bo bedziesz ich duzo potrzebowal jesli naprawde jestes zdeterminowany w swoim podejsciu do zycia.
    Ostatnio edytowane przez Scaramanga ; 12-12-2005 o 19:00
    Latwiej kijek pocieniasic niz go potem pogrubasic...

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar popmart
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    50
    Posty
    1 721

    Domyślnie

    nie moge się zgodzić z czarnowidztwem z postu wcześniejszego tak poprostu...
    co nie zmienia fakty że w Paryżu można focić np w muzeum impresjonizmu czy w Luwrze bez problemu i bez specjalnych opłat oczywiście bez lampy ale widział to ktoś kiedyś u nas spróbuj sie w muzeum zapytać czy możesz fotografować hehe...
    BTW fotografowałem sobie moneta i van ghoga i było coś w tym fajnego obrazy powlały kolorem i człowiek był oczarowany....jeszcze focenie....

  9. #19
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 974

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popmart
    w Paryżu można focić np w muzeum impresjonizmu czy w Luwrze bez problemu i bez specjalnych opłat oczywiście bez lampy
    to miales szczescie. w wiekszosci przypadkow zgoda na fotografowanie akurat wiele nie daje... bo kto sie przebije przez zbity tlum dzielnie "zwiedzajacych Europe" swoimi cyfrowymi malpkami Japoncow?

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar popmart
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    50
    Posty
    1 721

    Domyślnie

    byli ale jakoś poszło ....

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •