Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: 300D+grip+sigma 70-300+Lowepro SlingShot 200

Mieszany widok

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    48
    Posty
    88

    Domyślnie 300D+grip+sigma 70-300+Lowepro SlingShot 200

    Witam,
    czy posiadacze plecaka Lowepro SlingShot 200AW mogliby napisac jak sie sprawuje to rozwiazanie? Interesuje mnie zwlaszcza czy zmiesci sie w nim 300D+grip z zalozona sigma 70-300? Wszelkie uwagi mile widziane. Wiem ze najlepiej by bylo sprawdzic empirycznie ale objechalem okoliczne sklepy i niestety nie maja tego modelu
    Z gory dziekuje i pozdrawiam.
    D.C.

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    48
    Posty
    88

    Domyślnie

    Witam,
    czyzby nikt nie mial tego plecaka???? Moze jednak ktos napisze kilka zdan jak sie to rozwiazanie sprawdza - nawet w innej konfiguracji.
    Pozdrawiam,
    D.C.

  3. #3
    Bywalec Awatar GoTo
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Ząbki, mazowieckie
    Posty
    163

    Domyślnie

    Spokojnie się zmieści. Nie mam co prawda gripa, ale próbowałem z pożyczonym, poza tym dookoła body jest pełno miejsca i na oko widać, że nie będzie żadnych problemów.
    Sigmy 70-300 tez co prawda nie mam, ale Tamron, którego posiadam ma podobne wymiary i nie mam problemów z jego umieszczeniem. Na co dzień mam przypiętą Tokinę, jest minimalnie krótsza od Sigmy, ale nawet z osłoną p-słoneczną ma jeszcze spory zapas.
    Więcej o plecaczku (polecam) tu: http://canon-board.info/showthread.php?t=7265
    EOS 300D UnD | Tokina AT-X 270 AF Pro II 28-70 f/2.6-2.8 | Canon EF 50 f/1.8 II | Tamron 75-300 f/4-5.6 LD | Sigma 18-125 f/3.5-5.6 DC
    Speedlite 420EX +Omni-Bounce | Lowepro SlingShot 200 AW | Hama Star 63 | karty Kingston
    Zenit 11 | Helios 58 f/2 + pierścienie makro

  4. #4
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    48
    Posty
    88

    Domyślnie

    Witam,
    wszystko sie zgadza i wszystko sie miesci - sprawdzilem doswiadczalnie.
    Pozdrawiam,
    D.C.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •