Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
Wiadomo,że to bardzo śmiesznie u nas wygląda...ale wyprodukowanie przykładowo popularnego na całym świecie Iphone (pierwszej generacji) to koszt ok 12$ . Resztę bierze Apple,dystrybucja,reklama,wat,marża sprzedawcy i cena robi się kilkaset razy wyższa niż produkt końcowy.Raczej daje to do myślenia
I te iphone'y po $12 można gdzieś kupić ? Jak nie, to po co taki bezsensowny przykład ?