Strona 49 z 102 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1016

Wątek: ksiazki o fotografii

  1. #481
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Tatanka74 Jak już będziesz mieć tą pozycję, to podziel się uwagami na jej temat Jeśli miałaś wcześniejsze wydanie, to jakie są różnice w porównaniu z tym najnowszym
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  2. #482
    Coś już napisał Awatar Tatanka74
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    49
    Posty
    89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jago Zobacz posta
    Tatanka74 Jak już będziesz mieć tą pozycję, to podziel się uwagami na jej temat Jeśli miałaś wcześniejsze wydanie, to jakie są różnice w porównaniu z tym najnowszym
    No niestety to mój pierwszy egzemplarz,kupiłam zachęcona wszystkimi opiniami na CB, więc nie mam szansy na porównanie z poprzednimi wydaniami, ale cytując za Autorem: "...możliwe stało się trzecie wydanie, które można byłoby nawet uznać za piąte, jeśli uwzględnić, że jest przecież kontynuacją książki: O fotografowaniu, napisanej w roku 1982." oczywiście zostało ono unowocześnione na przestrzeni czasu - teraz ma 200 fotografii zamiast 50 z opisami nastaw i opisami sytuacji.
    A przeczytanie trochę mi zajmie, bo format i waga książki nie pozwala na wożenie jej tramwajem i czytanie jak się nadaży okazja.
    Ostatnio edytowane przez Tatanka74 ; 15-01-2009 o 20:55 Powód: spelling mistake
    Canon EOS 1000D EF-S 18 - 55 mm Kit + EF 55 - 200 mm f/4.5-5.6 II USM

  3. #483
    Uzależniony Awatar RNz
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Chrzanów, Katowice
    Posty
    708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez makro Zobacz posta
    Co do propozycji w tym watku to jest ich wiele i po podaniu nazwiska autora i samego tytulu niestety nie jestem w stanie stwierdzic co by mi bylo potrzebne, kazda z tych ksiazek na pewno jest dobra, ale biorac pod uwage moj poziom moze dla nie nie koniecznie kazda bedzie potrzebna juz teraz dlatego mniej wiecej okreslilem jakie mam potrzeby i oczekiwania na chwile obecna liczac na konretniejsza porade
    Myślę, że jak weźmiesz Mroczka nie będziesz żałował. To naprawdę świetna pozycja, która się CZYTA.
    Napisana w sposób bardzo przystępny, bez "profesjonalnego bełkotu" i omawia najważniejsze sprawy.
    Zman wcześniejsze wydanie, ale i tak kupiłem najnowsze by ją przeczytać, czasem zajrzeć i mieć :-)
    ... PhotoAnarchist ...
    nie jestem żadnym mądralą... mondralom tym bardziej!

  4. #484
    Początki nałogu Awatar punky
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Kwidzyn
    Wiek
    42
    Posty
    483

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RNz Zobacz posta
    Zman wcześniejsze wydanie, ale i tak kupiłem najnowsze by ją przeczytać, czasem zajrzeć i mieć :-)
    no i sprzedac na allegro jak sie naklad wyczerpie za duzo lepsze pieniazki - zart

    ceny widywalem ponad 200 pln jakis czas temu wiec to dobra inwestycja
    R6 + S17-35 + 24-70/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8 + 70-200/2.8

    Ex Sony a6500, 70D, 40D, 30D

  5. #485
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    48
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RNz Zobacz posta
    Myślę, że jak weźmiesz Mroczka nie będziesz żałował. To naprawdę świetna pozycja, która się CZYTA.
    Napisana w sposób bardzo przystępny, bez "profesjonalnego bełkotu" i omawia najważniejsze sprawy.
    Zman wcześniejsze wydanie, ale i tak kupiłem najnowsze by ją przeczytać, czasem zajrzeć i mieć :-)
    A wg mnie Mroczek dla całkowitego (lub prawie) laika się nie nadaje - trzeba mieć pojęcie już o tym co się czyta.. na początek lepsza będzie choćby Szkoła fotografowania NG czy coś Freemana, świetne pozycje Bryana Pattersona czy Mroczka moim skromnym zdaniem lepiej zostawić "na deser".. Mroczka mam 1 wydanie, 3cie wczoraj helion wysłał więc będę miał porównanie..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  6. #486
    Coś już napisał Awatar Jacek Kidoń
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    66
    Posty
    86

    Domyślnie

    Kupowałem w przeszłości co nieco w Helionie, między innymi Kelbyego, i przysłali mi mail z kuponem rabatowym - 20% zniżki, to znaczy, że Mroczek kosztował mnie 55,20 pln. Uroczo. Zerknąłem wgłąb wątku. Rabat powszechny. Potwierdzam, kod ten sam. Można wklejać
    Ostatnio edytowane przez Jacek Kidoń ; 16-01-2009 o 00:28
    5DmkIII + 350D + Canon 70-200 F4LIS + Canon 24-70 f/2.8 + EFS 18-55 kit,Tamron 28-75 2.8 + 580 EX II + velbon sherpa i mnóstwo chęci i planów.

  7. #487
    Pełne uzależnienie Awatar airhead
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 495

    Domyślnie

    te 20% zniżki to najbardziej namacalne, co dało mi to forum :P
    Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
    Fujifilm x100

    mgrochocki.wordpress.com

  8. #488
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jago Zobacz posta
    Tatanka74 Jak już będziesz mieć tą pozycję, to podziel się uwagami na jej temat Jeśli miałaś wcześniejsze wydanie, to jakie są różnice w porównaniu z tym najnowszym
    Różnice w wydaniu nowym:
    -inny układ (kolejność) rozdziałów;
    -dodatkowo rozdział o fotografowaniu krajobrazów, we wcześniejszym był tylko o fotografowaniu w plenerze;
    -nieco zmieniona/uaktualniona i rozszerzona treść rozdziałów;
    -część zdjęć usunięto i dodano nowe;
    -dołączono CD ze zdjęciami z książki.
    Ostatnio edytowane przez Flowenol ; 16-01-2009 o 01:02 Powód: Automerged Doublepost
    PozdRufka
    Flowenol
    -------------------------------------------------------------
    Life is too short for reading MTF charts.
    Craig16229

  9. #489
    makro
    Guest

    Domyślnie

    mroczek

    http://www.allegro.pl/search.php?str...6637&country=1


    freeman

    http://www.allegro.pl/search.php?str...at=1&country=1


    polecicie ktoras pozycje z tych tutaj dostepnych ??

  10. #490
    Uzależniony
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    72
    Posty
    634

    Domyślnie

    Kupiłem wczoraj w empik-u Freemana "Światło i oświetlenie..."54,90zł. I dzisiaj mam przekonanie, że nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto!.

Strona 49 z 102 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •