Strona 53 z 102 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1016

Wątek: ksiazki o fotografii

  1. #521
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Hmm.. aż dziwne że opublikowali to co napisałem bez skrótów - ale to dobrze o nich świadczy - a co do poprawek - to pewnie będzie do pobrania za chwilę errata ze strony - żeby sobie druknąć, a poprawki może w kolejnym wydaniu...
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  2. #522
    Sezer
    Guest

    Domyślnie

    A ja tam kupilem: 30% promocja + 10 pln za kod (dzieki za podanie na forum) + 0 pln za przesylke. Mam ostatnie wydanie Mroczka kupione dwa lata temu na Allegro za... 350 pln

  3. #523

    Domyślnie

    a jaką książkę do nauki obróbki zdjęć polecicie? interesuje mnie PS. Czy Scott Kelby "Fotografia Cyfrowa - Edycja zdjęć" to dobra pozycja? czy może polecicie coś innego?

  4. #524
    manny90
    Guest

    Domyślnie

    Polecam. Mam tę książkę i bardzo się przydała, jako iż to moje początki z fotografią i obróbką cyfrową to był to świetny wybór. Wszystko klarowne, proste. Żadnych skomplikowanych zagadnień. Dla początkujących zdecydowanie tak. Dla bardziej zaawansowanych to chyba zbyt mało...

  5. #525
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Hmm.. Na początku zastanawiałem się, czemu zachwycacie się tak tym "światłem i oświetleniem" Freemana, a dziś miałem ta książke w rękach i sam byłem zaskoczony jak świetnie rzeczowo jest napisana.. może to tylko pierwsze wrażenia, bo nie zdążyłem się w nią zagłębić, ale zprawiała naprawde solidne wrażenie:-) Myslę, że po takiej dawce książek "o niczym" to powinno zaspokoic moja ciekawość..:rolleyes:
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  6. #526

    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dziś kolejna promocja fotograficznej książki w Helionie
    http://helion.pl/ksiazki/misedy.htm
    Niestety, nie znam tego autora i gdyby ktoś był łaskaw kilka słów komentarza na temat tej pozycji to będę wdzięczny. Sprawdziłem w wyszukiwarce i powoływał się na Martina Eveninga Janusz w wątku o ostrzeniu.

  7. #527
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gabrielmar Zobacz posta
    Dziś kolejna promocja fotograficznej książki w Helionie
    http://helion.pl/ksiazki/misedy.htm
    Niestety, nie znam tego autora i gdyby ktoś był łaskaw kilka słów komentarza na temat tej pozycji to będę wdzięczny. Sprawdziłem w wyszukiwarce i powoływał się na Martina Eveninga Janusz w wątku o ostrzeniu.
    Książki Martina Eveninga można kupować w ciemno. To przede wszystkim świetny fotograf piszący świetne książki o Photoshopie i Lightroomie dla fotografów właśnie. Kelby na odwrót - specjalista od tych programów, który później nauczył się fotografować. Mam obie książki Eveninga o Lightroomie (wersja 1 i 2). Wg mnie to najlepsze pozycje do nauki tego programu. Na początku zabawy z LR kupiłem też książkę Kelby'ego do wersji 1. Evening jest duuużo lepszy od Kelby'ego chociaż ten drugi nie jest zły.
    "Mistrzowska edycja zdjęć. Adobe Photoshop CS3 PL dla fotografów" to prawdopodobnie spóźnione prawie o dwa lata wydanie rewelacyjnej książki "Adobe Photoshop CS3 for Photographers". To chyba ją cytował Janusz.

    Szkoda, że nie wydali nowej wersji tej książki o PS CS4 (właśnie sie ukazała). Zamierzam ją wkrótce kupić.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Slider Zobacz posta
    Hmm.. Na początku zastanawiałem się, czemu zachwycacie się tak tym "światłem i oświetleniem" Freemana, a dziś miałem ta książke w rękach i sam byłem zaskoczony jak świetnie rzeczowo jest napisana.. może to tylko pierwsze wrażenia, bo nie zdążyłem się w nią zagłębić, ale zprawiała naprawde solidne wrażenie:-) Myslę, że po takiej dawce książek "o niczym" to powinno zaspokoic moja ciekawość..:rolleyes:
    Też właśnie odebrałem, też tylko przejrzałem. Książka na pierwszy rzut oka jest świetna, tak jak wcześniej opisywał iREM.
    Ostatnio edytowane przez RafalR ; 31-01-2009 o 15:57 Powód: Automerged Doublepost
    Pozdrawiam, Rafał

  8. #528
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Sandomierz
    Wiek
    53
    Posty
    138

    Domyślnie

    Napisał RafalR :Książki Martina Eveninga można kupować w ciemno.

    O tak ! Świetna pozycja. Czasami jest tylko żal, że opis niektórych zagadnień jest mocno skompresowany - ale po dokładnym wczytaniu się wiadomo o co chodzi. Zresztą ta książka ma 686 stron :-D. Wśród wielu zagadnień które porusza zawiera również opis metody wyostrzania takiej jak przedstawił nam na forum Janusz Body z dodatkowymi smaczkami.

  9. #529
    Uzależniony Awatar Max_im
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    57
    Posty
    668

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sezer Zobacz posta
    Mam ostatnie wydanie Mroczka kupione dwa lata temu na Allegro za... 350 pln
    Ja tez kupiłem na allegro za 300 i myślałem że jestem rekordzistą
    Oczywiście nie żałuje będzie kolekcja

  10. #530

    Domyślnie

    czy ktos moglby napisac cos o ksiazce "ŚWIATŁO i CIEŃ w FOTOGRAFII" autorswa W. Dederko?

Strona 53 z 102 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •