Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Pomocy!!! (z serwisem)

  1. #1
    George72
    Guest

    Talking Pomocy!!! (z serwisem)

    Witam goraco.Mam nadzieje, ze mi ktoś coś doradzi...
    Mam Canon A60.Kupiłem go w sierpniu 2004. 14.09.2005 wysłałem na Zytnią (serwis). Szczerze mówiąc,wpadł do wody.Ale działał,tylko fotki były z lekką mgiełką. No to po 2 tygodniach zadwoniłem dowiedzieć się jak tam mój aparat. O dziwo, odniosłem wrażenie, że zapomnieli o nim. Pani coś niewyraznie starała się wyjaśnić, ale obiecała że go naprawią i odeślą jaknajwcześniej.Następnego dnia zadzwonił jakis pan i długo przepraszał że czekają na jakieś części, dlatego to tak trwa, i że do końca tygodnia aparat będę miał. Dostałem aparat dopiero po 2 tygodniach (razem miesiąc i 3 dni, licząc czs dostawy).
    Mój błąd, nie sprawdziłem aparat odrazu. A okazało się że nie ma ostrości, i wyskakuje komunikat E18. No to 04.11.2005 wysyłam ponownie.w środe (30.11.2005) dzwonie do serwisu, a pan mówi ,że mam zapłacić ok.100 zł za wymianę płyty głównej. Ależ E18 oznacza wadę obiektywu!!! (czy się myle?)
    Prosze o rozmowe z technikiem - ale go niema.Pan zadzwoni jutro. Jutro zadzwoniłem - też niema, pan zadzwoni jutro. Dziś zadzwoniłem,przez ok 5 min. pani o czymś sprzeczała się z kimś po czym powiedziała, cytuje : Pan zadzwoni za 2 godziny, bo technik będzie SPRAWDZAĆ aparat!!!!!!!!!
    Musze dodać ,że poprzedniego razy aparat naprawiono bez opłaty, tym razem chcą 100 złotych. Za co? Przecież ja go nie używałem, więc najprawdopodobniej już taki przyjechał z serwisu!!! Uważam się za człowieka uczciwego, i tego oczekuje od innych.
    I co powiecie? Jak walczyć z tymi gamoniami??? http://canon-board.info/images/icons/icon10.gif
    Talking

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    bardzo współczuje. dla podniesienia na duchu linki: http://canon-board.info/showthread.php?t=6713
    http://canon-board.info/showthread.php?t=6728
    http://canon-board.info/showthread.php?t=3764

    A na przyszłość: http://canon-board.info/announcement.php?f=12&a=3 -> punkt 4 (tym razem będę dobry i zmienie tytuł na czytelny)
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  3. #3
    George72
    Guest

    Domyślnie

    dzieki stokrotnie

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    wspolczuje... niestety widze ze jak sie nie zbierzemy i nie wysmazymy jakiegos konkretnego pisma do canona to nic sie niezmieni...

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Pikczer
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Warsaw
    Wiek
    47
    Posty
    2 578

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez George72
    I co powiecie? Jak walczyć z tymi gamoniami??? http://canon-board.info/images/icons/icon10.gif
    Talking
    Rozpier....lic ta bude !!!!!!!!! Nie wiem wysadzic, podpalic
    Na Boga, przeciez tak nie moze byc. Jeszcze nie odddalem nic tam do naprawy a juz nie spie po nocach. Jesli rzeczywiscie sie tak dzieje, to musi byc jakis sposob. Nikt z forumowiczow nie ma pomyslu

  6. #6
    zib26
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pikczer
    Rozpier....lic ta bude !!!!!!!!! Nie wiem wysadzic, podpalic
    Na Boga, przeciez tak nie moze byc. Jeszcze nie odddalem nic tam do naprawy a juz nie spie po nocach. Jesli rzeczywiscie sie tak dzieje, to musi byc jakis sposob. Nikt z forumowiczow nie ma pomyslu
    A ja mam pomysł na dobry sen dla Ciebie.
    Zamiast słuchać bzdur -poczekaj aż Ci się zepsuje-wyślij -i opisz jak jest .
    Na dziś powiem tyle -jeśli ktoś zalał aparat wodą ....i ma żal do serwisu to wyrazy współczucia.Czy nikt nie wie co znaczy ciecz + elektronika ?
    Na pocieszenie osobiście przez ostatnie kilkanaście lat wysłałem ponad setke różnych aparatów - skuteczność 100% , pełna kultura , zero naciągania, nawet jak zapominam wyjąć karty-to zawsze wracały.

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zib26
    Na pocieszenie osobiście przez ostatnie kilkanaście lat wysłałem ponad setke różnych aparatów - skuteczność 100% , pełna kultura , zero naciągania, nawet jak zapominam wyjąć karty-to zawsze wracały.
    No widzisz nie jestes pierwszym 'frajerem' z ulicy tylko pewnie sprzedawca, i Canon trktuje cie powaznie, niesty czesc ludzi jest poprostu 'oszukiwana' przez wlasny serwis...

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Pikczer
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Warsaw
    Wiek
    47
    Posty
    2 578

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    No widzisz nie jestes pierwszym 'frajerem' z ulicy tylko pewnie sprzedawca, i Canon trktuje cie powaznie, niesty czesc ludzi jest poprostu 'oszukiwana' przez wlasny serwis...
    Dokladnie. Mam znajomego, co profesjonalnie zajmuje sie fotografia. I jak oddaje sprzet, to nawet mu przed dwoma tygodniami naprawiaja. Znaja go i traktuja troszke inaczej - sam nawet to potwierdza.

  9. #9
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pikczer
    Dokladnie. Mam znajomego, co profesjonalnie zajmuje sie fotografia. I jak oddaje sprzet, to nawet mu przed dwoma tygodniami naprawiaja. Znaja go i traktuja troszke inaczej - sam nawet to potwierdza.

    Qrka wejde tam kiedys i powiem "jestem Vitez z forum Canona" - ciekawe czy mnie beda znac i jeszcze ciekawsze - jak potraktuja?

  10. #10
    Uzależniony Awatar Qbexus
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    562

    Domyślnie

    A ja mysle ze Cie Vitez juz znaja chyba ze face na avatarku nie twoja.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •