Zobacz wyniki ankiety: Ile dni ma trwac zlot?

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Wątek: Zlot na Slasku

  1. #51
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Ja jestem za ale grudzien to srednio dobry termin - ja bym proponowal cos w polowie stycznia
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  2. #52
    Pełne uzależnienie Awatar Zielony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    przystanek Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 928

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ripek
    Ja jestem za ale grudzien to srednio dobry termin - ja bym proponowal cos w polowie stycznia

    mnie też się po cichu wydaje, że tak bezpośrednio przed świętami nikomu się nie będzie chciało, ale nie wiem...

    ripek chyba dobrze sugeruje, nie żebym marudził...

  3. #53
    Pełne uzależnienie Awatar Venio
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    37
    Posty
    1 084

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcingreen
    mnie też się po cichu wydaje, że tak bezpośrednio przed świętami nikomu się nie będzie chciało, ale nie wiem...

    ripek chyba dobrze sugeruje, nie żebym marudził...
    tez o tym myślałem ale nie chciałem sie narazac wam jak byliscie tak napaleni na ten zlot a wiec tak... imho po nowym roku bedzie to dobry termin. Po drugie primo... teraz troche głupio robic taki zlot bo praktycznie ciezko o dobrą pogode to raz, a dwa od 15 juz mozna zaczac pic bo sie ciemno robi :P wiec proponuje odczekac z miesiąc? 1,5?
    A w ankiecie nie bede zabierał głosu poniewaz mnie to lotto ile bedzie to trwało

  4. #54
    Pełne uzależnienie Awatar gonzo44
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    był Kraków, był Gdańsk, jest Kraków :-)
    Wiek
    42
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Ja tez wolalbym w styczniu, teraz przed swietami to i czasu malo i z kasa krucho . No i oczywiscie czym dluzej tym lepiej wiec glosuje za dwudniowym zlotem.

  5. #55
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    ok, styczen to bedzie kolorowy zawrot glowy bo mi sie egzaminy zaczynaja ??: ale pod koniec mam tez ferie... dobra planujemy wiec wsio na styczen, skoro taka wola wiekszosci, dwa dni tak to mi jak najbardziej odpowiada wolimy tematy industrialne ? bawienie sie w fotoreportaze ? zbieram wzorem Kuby jakies propozycje na plenerki juz teraz... pozdro...
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  6. #56
    Pełne uzależnienie Awatar canis_lupus
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    40
    Posty
    1 252

    Domyślnie

    Ja niestety z przyczyn finansowych nie jestem w stanie się pojawić. Moze jak bedzie cos blizej wakacji to rusze tyłek z Krakowa.
    "I love You Cię" Różyczko...
    Galeria ,
    Druga galeria,

  7. #57
    Uzależniony Awatar asterix
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Londek.. UK
    Wiek
    44
    Posty
    793

    Domyślnie

    a ja chetnie kiedykolwiek i moze byc nawet na 3 dni jak juz cos ustalicie to dajcie znak..
    Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

  8. #58
    Pełne uzależnienie Awatar gonzo44
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    był Kraków, był Gdańsk, jest Kraków :-)
    Wiek
    42
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    To co, może zaczniemy coś wstepnie ustalać? Ankiete, albo tak od razu ze dwie jeszcze zamieścić? Termin ustalić, skład, noclego, pogode zamówić itp. No zresztą niektórzy mają już sporo praktyki w takim organizowaniu.

  9. #59
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    Gonzo z tego co widze, to nikomu na slask nie chce sie przed swietami tylka ruszac, wstrzymajmy sie jeszcze z tydzien lub dwa, wtedy wrzuce ankiety ze styczniowymi terminami, oczywiscie i Twoim jak i Asterixa (wreszcie, Michal wreszcie ) totwarzystwem bedziemy zaszczyceni pozdro...
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  10. #60
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Panowie, ja pod koniec stycznia będę przez Wrocław przejeżdżał. Może mógłbym rykoszet zaliczyć
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •