Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: Fenomen pudełka

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szczur88 Zobacz posta
    I trend, jak widzę po Canonie i Nikonie, wiedzie ku pudłom coraz większym.
    Ogólnie jest tak, że odpowiednie opakowanie produktu zwiększa szanse na większą jego sprzedaż. To nie jest trend tylko jeden z wyznaczników sprzedaży zaraz po marce i jej jakości.

  2. #22
    Początki nałogu Awatar luck1985
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Wlkp
    Posty
    322

    Domyślnie

    Widze , ze sie musze wypowiedziec Ok , czytac ;]
    Jestem fanem pudelek
    Kiedys jak mi rodzicie kupili PSX , to chyba jeszcze 4 razy go spakowalem i odpakowalem , ta frajda wyciagania z pudelka jest najlepsza.
    Aktualnie wala mnie duze pudla od TV , sprzetu Hifi itp. Ale pudelka od konsoli , komorki , aparatu ,to podstawa i sa pochowane w domu i upchane gdzie sie da - od laptopa mam we folii zeby sie nie zakurzyl, a od magazynu firmy byl brudny , to go czyscilem. Nie potrafie tego wyjasnic , ale beda w wojsku kiedys w nocy byla debata z kolegami na pokoju i nie bylem sam. Jeden mowil , ze zaraz po pudelku wazne jest dla niego chowanie folii (bateria , kable np sa tak zapakowane) i te druciki ktorymi sie owija kable
    Jak mialem 400D , to karton ogladalem chyba co miesiac mniej wiecej i za kazdym razem otwieralem , wyciagalem papiery i ogladalem sobie dookola .
    Teraz kupilem 50D i bylem zalamany , kupilem nowy sprzet , ale w srodku bylem zalamany- dostalem canona w pudelku po zestawie , gdzie byl aparat , lampa i cos jeszcze -taki duzy , a aparat byl zapakowany w karton bez niczego - taki goly bialy. Chcialem jechac do sklepu i zapytac czy nie maja takiego malego oryginalnego , ale olalem sprawe , bo na allegro tez nikt nie sprzedawal
    Karton swieta rzecz ;> Szacun dla kartoniarzy.
    I nie pytajcie dlaczego - nie umiem tego wyjasnic ,nie umiem odpowiedziec dlaczego jak wyciagne nowy sprzet ,to dluzej ogladam pudelka niz nowy nabytek .

  3. #23
    Początki nałogu Awatar Szczur88
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Warsaw
    Wiek
    36
    Posty
    384

    Domyślnie

    Pudełek od 50D mam dużo, chcesz?
    www.t-jack.pl
    Sprzęt: 5D mk II, 30D, 17-40/4L USM, 85/1,8 USM, 50/1,2L USM, 100/2,8L Macro, 135/2L USM, 2x580EX II, 6x430EX II, 2x430EX, Pocket Wizard Transcivers, lampy studyjne Bowens + akcesoria.

  4. #24
    Początki nałogu Awatar luck1985
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Wlkp
    Posty
    322

    Domyślnie

    Ale 200zl nie dam
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Aaaaa i to nie jest takie hop siup , bo bede wiedzial , ze to jest od kogos innego , od innego aparatu , a nie od tego ktory ja kupilem i ktory posiadam
    Moze i to jest chore , ale kazdy cos tam ma - jakie swoje chore zboczenie. Kiedys na jakims forum byl temat o takich roznych jazdach ludzi i kazdy wypisywal co robi i jak robi - szlo sie posmiac ,kartonfobia nie jest zla jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez luck1985 ; 29-10-2010 o 23:27 Powód: Automerged Doublepost

  5. #25

    Domyślnie

    Pudełko jest jak wizytówka
    Jest jak świadectwo podejścia do sprzętu właściciela
    Co ważne, na pudle jest numer seryjny, a to chyba najlepszy dowód na legal

  6. #26
    Początki nałogu Awatar Szczur88
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Warsaw
    Wiek
    36
    Posty
    384

    Domyślnie

    No niestety, pudełka od Twojego wyszukiwać nie będę, byłoby to dość trudne.

    Ale na liniach między płytami na chodniku stajesz normalnie? (joke)
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez bytaren Zobacz posta
    Pudełko jest jak wizytówka
    Jest jak świadectwo podejścia do sprzętu właściciela
    Co ważne, na pudle jest numer seryjny, a to chyba najlepszy dowód na legal
    Na gwarancji też...
    Ostatnio edytowane przez Szczur88 ; 29-10-2010 o 23:33 Powód: Automerged Doublepost
    www.t-jack.pl
    Sprzęt: 5D mk II, 30D, 17-40/4L USM, 85/1,8 USM, 50/1,2L USM, 100/2,8L Macro, 135/2L USM, 2x580EX II, 6x430EX II, 2x430EX, Pocket Wizard Transcivers, lampy studyjne Bowens + akcesoria.

  7. #27
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    181

    Domyślnie

    wg mnie zboczenie jakies... mam pudełka trzymam je tylko z takiego powodu ze zawsze własnie znajdą sie kupujący którzy zadadza magiczne pytanie CZY JEST PUDEŁKO a ja na to TAK, HAHA ZDZIWONY? no dobra bez krzyków , sorry

    pudełka mam tylko do odsprzedazy bo w sumie to bardzo male są po moich stałkach, ale kupiłem korpus bez pudełka kupiłem szkło uzywane bez pudełka, zyje kurde i nie musze sie jarać wyciąganie i wkładaniem sprzetu do pudełka bo kurde hmmmm robie zdjęcia a nie wcieram w siebie co wieczór biało czerwono czarne pudełko z napisem CANON,

    AAAA no i najwazniejsza kwestia, a widzałem to juz kilka razy LANS, wiecie kiedy wyciągasz mase kolorowych pudełek przed znajomymi albo masz najlepiej na szafie i kazdy widzi ze jestes profi...

    najchetniej bym wyzucil te pudełka które u mnie leza ale nie zrobie tego wlasnie z powodu ekonomicznego, wyrzuce głupi kawałek kartonika i ktos bedzie chcial na mnie wymusic mniejszą cene za cos co kompletnie nie ma wpływu na prace sprzetu ale coż...
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Szczur88 Zobacz posta
    No niestety, pudełka od Twojego wyszukiwać nie będę, byłoby to dość trudne.

    Ale na liniach między płytami na chodniku stajesz normalnie? (joke)
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!


    Na gwarancji też...
    no i dowód zakupu
    Ostatnio edytowane przez Shingo ; 29-10-2010 o 23:40 Powód: Automerged Doublepost

  8. #28
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    43
    Posty
    2 254

    Domyślnie

    ZAWSZE trzymam boxy, kazda ulotke, nawet folie oryginalna w ktora byl zawiniety szprzet. Ktos moze sie smiac, plakac, turlac sie po podlodze z braku zrozumienia - prosze bardzo. Jednak ZAWSZE ma to swoje znaczenie w sprzedazy, w cenie i ilosci chetnych czy wyboru kupujacego, ktory widzi gdzies ogloszonego sprzeta BEZ i Z boxami. Kiedys kupilem w dawnych DOS'owych latach karte GUS'a (slynne gravis ultrasound), kosztowala mnie chyba 40zl w okazyjnej cenie wtedy. Karte trzymalem gdzies w szafie do chyba 2008 roku zapomniana calkiem, wystawilem ja na allegro od 1zl i z tego co pamietam sprzedala sie za ponad 200zl... A widzialem inne bez boxu schodzily po 20-30zl.

    Takie sytuacje moge mnozyc, gdzie jakies tam dawne starocie sprzedawalem niedowno za niezla kase, wlasnie z powodu "CIB" - Complete in Box Nawet gry na Nintendo NES, ktore mialem z dawnych lat sprzedawalem dzieki CIB za cene 10x tyle, co golce u innych sprzedawcow.

  9. #29
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siudym Zobacz posta
    ZAWSZE trzymam boxy, kazda ulotke, nawet folie oryginalna w ktora byl zawiniety szprzet. Ktos moze sie smiac, plakac, turlac sie po podlodze z braku zrozumienia - prosze bardzo. Jednak ZAWSZE ma to swoje znaczenie w sprzedazy, w cenie i ilosci chetnych czy wyboru kupujacego, ktory widzi gdzies ogloszonego sprzeta BEZ i Z boxami. Kiedys kupilem w dawnych DOS'owych latach karte GUS'a (slynne gravis ultrasound), kosztowala mnie chyba 40zl w okazyjnej cenie wtedy. Karte trzymalem gdzies w szafie do chyba 2008 roku zapomniana calkiem, wystawilem ja na allegro od 1zl i z tego co pamietam sprzedala sie za ponad 200zl... A widzialem inne bez boxu schodzily po 20-30zl.

    Takie sytuacje moge mnozyc, gdzie jakies tam dawne starocie sprzedawalem niedowno za niezla kase, wlasnie z powodu "CIB" - Complete in Box Nawet gry na Nintendo NES, ktore mialem z dawnych lat sprzedawalem dzieki CIB za cene 10x tyle, co golce u innych sprzedawcow.
    no tak ale to wciąz powód ekonomiczny dla którego i ja trzymam te pudełka, gdybym wiedzial ze nikt nigdy nie zada mi tego pytania przy odsprzedaży wyrzuciłbym je choćby teraz w nocy...

    sam zainteresowałem się czy są inne sensowne powody dla ktorych te pudła leżą w domu, dlaczego ludzie nie trzymają pudeł chociażby od TV toć to też drogi kawał elektroniki, moze dlatego żę duze i na szafie sie nie mieści czy coś...

  10. #30
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    43
    Posty
    2 254

    Domyślnie

    Od TV tez trzymam - w razie wysylki na GW (np. door2doom) mam biegac i szukac idealnego kartonu ze styropianami? Nawet jak GW sie skonczy i skorci zmienic TV na lepszy, a stary np. sprzedac aby nieco grosza sie zrefundowalo, to takze klopot..
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Do duzych kartonow sa piwnice i strychy
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    door2door a nie DOOM :}
    Ostatnio edytowane przez siudym ; 30-10-2010 o 00:11 Powód: Automerged Doublepost

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •