Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Porady dla początkującego.

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    247

    Wink Porady dla początkującego.

    Siemka,
    Mam do was pytanie w sumie prośbę
    Otóż niebawem jadę do waw do Muzeum Powstania Warszawskiego. Fajne miejsce dużo jest ciekawych rzeczy. Ostatnio robiłem tam fotki, fajnie wyszły i poszły na konkurs (mimo, że nie miałem zbyt wyszukanej konkurencji widziałem prace w katalogu, niestety nie udało się zająć żadnego miejsca...)
    Nie długo znów jadę do was na wycieczkę i są planu aby znów zwiedzić muzeum. Samo światło wskazuje, że jest to muzeum chyba żeby było b&w
    Dostałem wskazówkę od nauczycielki abym nie robił zdjęć 'muzealnych' ale kurde nie wiem jak podejść do obiektu aby nie wyglądały na muzealne....
    Mogę liczyć na jakieś rady? wskazówki... nie chce jechać aby znów robić prawie takich sam fotek...
    ==================
    Zostałem poproszony przez znajomych abym zrobił im zdjęcia ślubne w plenerze (Stare Miasto) fajnie,ucieszyłem się nowe doświadczenie i można się zmierzyć z samym z sobą. Nigdy jeszcze nie robiłem tego typu zdjęć, i nie wiem jak ustawić parkę postaram się w googlach potpatrzeć jak są ustawinie ludzie, ale co możeciemi podpowiedzieć z waszych doświatczeń?
    Pogoda teraz jest kiepska szybko się robi ciemno wiec fotki trzeba zrobić ok 11.00 jak jest widno.

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez k-9 Zobacz posta
    co możeciemi podpowiedzieć z waszych doświatczeń?
    1. Przeczytać Regulamin Forum, szczegołnie Punkt 3.
    2. Użyć wyszukiwarki.
    3. Zgodnie z Punktem 3. Regulaminu - dopisać się ze swoim pytaniem do istniejącego wątku, np tego: http://canon-board.info/showthread.php?t=22712

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •