Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: Naklejka dolna EOS 450d

  1. #51

    Domyślnie

    No takie obudowy są fajne xD dopiero potrafią zjechać farbę, już nie mówiąc o tym co będzie jak się tam jakiś piach dostanie.
    google - Dawid Miarka / profil > odwiedź stronę domową :P.

  2. #52
    Bywalec Awatar bernard78
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Łask
    Wiek
    46
    Posty
    187

    Domyślnie

    gdyby w którymś z moich korpusów ta naklejka się wgniotła, albo by się spód porysował...

    sprzedałbym od razu
    Canon 7D mk II + TAMRON 17-50 2.8 VC + C24-105 4 L IS + C70-200 2.8LIS + SIGMA 100-300/4 DG + SIGMA 50/1.4 EX DG + 50/1.8II + SIGMA x1.4 APO + Manfrotto 055XPROB + Manfrotto 804RC2
    SZUKAJKA Canon-Board

  3. #53

    Domyślnie

    Szkoda, że nie potraficie być poważni i odpowiedzieć zwyczajnie na moje pytanie. Fakt może i przesadzam z dbaniem o sprzęt, ale nie oszukujmy się, przy polskich warunkach zarobkowych to kupno aparatu do 2-3 miesiące odkładania. Łatwo mi nic nie przychodzi, więc dlatego podwójnie dbam o sprzęt. Czy tak ciężko to zrozumieć?

  4. #54
    Uzależniony Awatar iso
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    547

    Domyślnie

    No ale powiedz serio, czy zdjęcia są gorsze? Widać to wgniecenie, nie wiem, w rogu kadru? Nie, to nie płacz tylko rób zdjęcia. Wymienianie naklejki z wgnieceniem to nie jest troska o sprzęt tylko jakaś nerwica natręctw. Zobaczysz, jeszcze nie takie wgniecenia się pojawią. Pod warunkiem że będziesz go używać a nie polerować i stawiać na półce.

    PS. jestem studentem i dla mnie to też kupa kasy.

  5. #55
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jess Zobacz posta
    Szkoda, że nie potraficie być poważni i odpowiedzieć zwyczajnie na moje pytanie. Fakt może i przesadzam z dbaniem o sprzęt, ale nie oszukujmy się, przy polskich warunkach zarobkowych to kupno aparatu do 2-3 miesiące odkładania. Łatwo mi nic nie przychodzi, więc dlatego podwójnie dbam o sprzęt. Czy tak ciężko to zrozumieć?
    Szanowny Kolego!
    Bez mikrograma złośliwości, ironii, sarkazmu itepe itede...
    Robisz z igły widły i dziwisz się że ludzie trochę "łacha ciągną"?
    Rozumiem że zakup sprzętu to sztuka wyboru, rezygnacji z czegoś na rzecz czegoś innego. Rebus, rozterka czy nazwij to jak chcesz.
    Zrozumiałe by było dla mnie (podejrzewam że dla innych forumowych kolegów również) gdybyś martwił się o pęknięcie na obudowie, rysy na soczewce, stan aparatu po przymusowej kąpieli...ale twoja "usterka" nawet w stutysięcznej mikro procenta nie ma wpływu na pracę i kondycje aparatu.
    Wiec daj spokój.
    A może zamiast o aparat powinieneś pomartwić się o siebie?
    Hipochondria czy co...
    Pozdrawiam.
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  6. #56
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Będzie tego trollowania.

    Nieszczęsna naklejka jest tabliczką znamionową i wymienić może ją tylko autoryzowany serwis.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •