Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: [yarson] kolejny fotoziutek na łedingu ...

  1. #21
    Bywalec Awatar yarson
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Shingo Zobacz posta
    juz to widze
    "WYPI....DALAĆ NA TE ZDJĘCIA JUUŻŻŻ"

    Nie wiem może to kwestia tego że to brat, a ja też doświadczenia nie mam w pisaniu scenariuszy do takich kwestii... Zresztą on z tego co pamiętam chyba nie bardzo był za plenerem...

    hmmm, a może jeśli ludzie widzą że jak mają przed sobą pro fotografa i za to jeszcze płacą to jakoś inaczej do tego podchodzą, ufają itp. ale ja jak już napisałem-za mało scenariuszy narazie znam.....
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Shingo Zobacz posta
    juz to widze
    "WYPI....DALAĆ NA TE ZDJĘCIA JUUŻŻŻ"

    Nie wiem może to kwestia tego że to brat, a ja też doświadczenia nie mam w pisaniu scenariuszy do takich kwestii... Zresztą on z tego co pamiętam chyba nie bardzo był za plenerem...ie wiem jak nawet....

    hmmm, a może jeśli ludzie widzą że jak mają przed sobą pro fotografa i za to jeszcze płacą to jakoś inaczej do tego podchodzą, ufają itp. ale ja jak już napisałem-za mało scenariuszy narazie znam.....
    Cytat Zamieszczone przez Kinski Zobacz posta
    Zrób bokeh na 14 taki, jaki jest na 18 ( + zmniejszenie ocieplenia na skórze), a będzie git.
    bokeh naturalny z 50/1.8 nic nie grzebany w programie bo n
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez Shingo Zobacz posta
    juz to widze
    "WYPI....DALAĆ NA TE ZDJĘCIA JUUŻŻŻ"

    Nie wiem może to kwestia tego że to brat, a ja też doświadczenia nie mam w pisaniu scenariuszy do takich kwestii... Zresztą on z tego co pamiętam chyba nie bardzo był za plenerem...ie wiem jak nawet....

    hmmm, a może jeśli ludzie widzą że jak mają przed sobą pro fotografa i za to jeszcze płacą to jakoś inaczej do tego podchodzą, ufają itp. ale ja jak już napisałem-za mało scenariuszy narazie znam.....
    Cytat Zamieszczone przez Kinski Zobacz posta
    Zrób bokeh na 14 taki, jaki jest na 18 ( + zmniejszenie ocieplenia na skórze), a będzie git.
    bokeh naturalny z 50/1.8 nic nie grzebany w programie bo n
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    o tak miało być :

    Cytat Zamieszczone przez Shingo Zobacz posta
    juz to widze
    "WYPI....DALAĆ NA TE ZDJĘCIA JUUŻŻŻ"

    Nie wiem może to kwestia tego że to brat, a ja też doświadczenia nie mam w pisaniu scenariuszy do takich kwestii... Zresztą on z tego co pamiętam chyba nie bardzo był za plenerem...ie wiem jak nawet....

    hmmm, a może jeśli ludzie widzą że jak mają przed sobą pro fotografa i za to jeszcze płacą to jakoś inaczej do tego podchodzą, ufają itp. ale ja jak już napisałem-za mało scenariuszy narazie znam.....
    Cytat Zamieszczone przez Kinski Zobacz posta
    Zrób bokeh na 14 taki, jaki jest na 18 ( + zmniejszenie ocieplenia na skórze), a będzie git.
    bokeh naturalny z 50/1.8 nic nie grzebany w programie bo n
    Ostatnio edytowane przez yarson ; 23-10-2010 o 20:54 Powód: Automerged Doublepost

  2. #22
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    181

    Domyślnie

    nie rozumiem co ma bycie PRO lub NIE PRO do usmiechania sie ludzi... zreszta to twój brat, ufa tobie mniej niz nieznajomemu? no nie , wg mnie to zadne wytłumaczenie.

    Mówisz o scenariuszu itp, po co wystarczy spontat i usmiech, ja jak ide na taka impreze to co zawsze mówie USMIECH bez tego nawet super kadr i swiatło nie pomogą gdy nie ma emocji a ludzie wygladają jak drewno klasy B.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar Mad_Mac
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Posty
    1 458

    Domyślnie

    Slabo, bardzo slabo niestety. Tragiczne kolory. Kadry z pleneru poprostu tragiczne, czemu wszystko poobcinane. Wystarczylo kazac mlodym isc chodnikiem i oddalic sie troche z 50siatka na 1.8 i mozna by z tego cos pewnie wybrac.
    Wogole nie zwracasz uwagi na to co sie dzieje w wizjerze. Plamy swiatla na twarzach, cienie... ehhh
    Wiem ze to dla brata ktory nie mial zadnych oczekiwan ale mogles sie troche bardziej postarac.

    5DmkIII | BG-E11 |5DmkII | BG-E6 | 16 | 24-35 F2 | 50 | 85 | 135L | 2x430 EX II | 2xJ360 AFD | YN662C | NX2000 | 16-50 | 30 | 50-200
    Google: Precious-moment photography UK

  4. #24
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Hatboro/Wroclaw
    Posty
    242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Shingo Zobacz posta
    to tak jakbys powiedzial ze zrobisz obiad i podajesz ziemniaki, ale nieugotowane bo w sumie niewieziales jak dlugo je gotowac , zjeldli napelnili brzuchy ale nie bylo to spoko.

    ale cóż brat zaufał ty zrobiles on sie cieszy ty nie dales rady moim zdaniem
    Czy dobrze czy zle to bardzo subiektywna ocena, najwazniejsze w tym biznesie aby klient i fotogrtaf byl zadowolony. A czy sie podoba innym fotogom, coz...

  5. #25
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    1 370

    Domyślnie

    Zdjecia mi sie nie podobaja za bardzo (moze sie nie znam). Kolory jakies "wyprane", BW jakos calkiem nie trafia do mnie (moze mam cos nie tak z monitorem), ostrosc ..... gdzies. Ogolnie slabo (i tak pewnie lepiej niz ja bym zrobil). Podziwiam odwage (???) za wstawienie na forum i mam nadzieje ze bedzie lepiej w przyszlosci.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •