Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: karty cf emtec

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar piast9
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    3 267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pikczer
    To jest tak jak z akumulatorkami za 30 pln a nie za 300. Jednak wiekszosc sie nie boi wsadzac tego do swoich puszek/gripow
    Szybkie wyczerpanie akumulatora nie powoduje utraty zdjęć, co najwyżej niemożliwość zrobienia następnych.
    650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Pikczer
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Warsaw
    Wiek
    48
    Posty
    2 578

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piast9
    Szybkie wyczerpanie akumulatora nie powoduje utraty zdjęć, co najwyżej niemożliwość zrobienia następnych.
    Ale wylanie akumulatorow znaczy wiecej kasy w bloto, niz zaoszczedzenie na oryginale.
    A co za roznica czy nie zrobilem fotek bo aku wylaly czy zrobilem a stracilem bo CF padla ????

    Zostawmy ten temat, bo watek czlowiekowi rozbijamy
    Z mojej strony EOT

  3. #13
    Początki nałogu Awatar kane
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Tychy/Poland
    Wiek
    45
    Posty
    293

    Domyślnie

    OT
    ale jesli aku jest w gripe to niewiele sie dzieje
    EOT

  4. #14
    Początki nałogu Awatar Madroz
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Sosnowiec
    Wiek
    51
    Posty
    254

    Domyślnie

    Na Allegro najtaniej 1GB firmy PNY lun Dane-Ecler czy cos takiego chodza po 130 zl. Emtec to dobra firma kiedys to był BASF. Ja bym bral BTW zaraz jade do MediaM.
    Ostatnio edytowane przez Madroz ; 25-11-2005 o 18:29
    EOS 40D+Grip,EOS 300D+Grip, EFS 17-55IS F/2.8, EF 100-300 USM, EFS 18-55 USM, EF 50 II, TAMRON 28-75 F/2.8, 550 EX, DigiMateII plus 10GB. Dwie lampy studyjne + dwa softboxy.
    PLFOTO

  5. #15
    Bywalec Awatar sail0r
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    49
    Posty
    198

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nastier
    chlopaki, schodzicie troszke z tematu.. brac to na probe czy e tam ?
    no pewnie ze qpic.. EMTEC to nie jest przeciez jakas nieznana firma wiec pamiec powinna byc na poziomie...
    sam bym kupil gdyby nie to ze kilka lat temu obiecalem sobie, ze u tych oszustow nic w zyciu nie kupie ;-)
    S45 user

  6. #16
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    46
    Posty
    12 203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piast9
    Szybkie wyczerpanie akumulatora nie powoduje utraty zdjęć, co najwyżej niemożliwość zrobienia następnych.
    zwalone akumulatory moga powodowac bledy w zapisie na karty.

    Cytat Zamieszczone przez Madroz
    Emtec to dobra firma kiedys to był BASF
    z druga czescia sie zgadzam. i wlasnie dlatego nie zgadzam sie z pierwsza. BASF dawno temu byl dobra firma, ale pod koniec lat 90-tych zaczal odwalac straszna kaszane. firma zaczela obnizac loty i wypuszczac bardzo kiepska chemie.

    karta pamieci to nie dyskietka czy kaseta megnetofonowa, wiec jest szansa, ze ta karta pamieci bedzie dzialac. za 100zl bym chyba zaryzykowal. w tej cenie to sie nawet Dane-Elec nie kupi, a Dane-Elec to jakby nie patrzec kiepscizna

  7. #17
    Uzależniony Awatar Qbexus
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    562

    Domyślnie

    Uzywalem emte-ca 2 lata coprawda 64mb ale nie bylo z nim zadnych problemow zreszta nadal smiga z A-60 jak robie zdjecia u cioci na imininach to nie targam puszki. Akustyk basf mial zwalona opinie przez tysiace podrobek kazdego z ich produktow, jak kupiles oryginala na zachodzie to bylo ok. Z reszta i maxwela tak u nas zalatwili a w stanach byl uwazany za super firme. Kiedys w sklepie z plytami pytalem goscia o oryginalne plyty potrzebowalem na matke do tloczni to sie usmiechnal i stwierdzil ze nie bierze odpowiedzialnosci a na polkach pelno stalo dysanow, emtec-ow, i co tam jeszcze uwazanego za firmowe jest.

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar Pikczer
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Warsaw
    Wiek
    48
    Posty
    2 578

    Domyślnie

    Wlasnie bylem w MM w W-wie i sprawdzalem. Chyba cos sie pomylilo koledze albo im (albo poza Wawa ekstra promocje daja). 99 PLN owszem, kosztuje ale 256 MB !!!
    Jesli u Ciebie jest za ta cene 1GB, to bierz 20 sobie i sprzedawaj
    Sam jedna kupie.

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Kazdy MM ma swoje ceny na towary w jednym taniej w drogim drozej...
    a co do kart to ja bym nie kupil :-) bo nie lubie czekac jak mi sie laduje zdjecie w aparacie zanim je wyswietli na LCD... wiec SD UltraII i Extreme... i wole miec jedna pozadna niz cztery przecietne...

  10. #20
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Jak potrzebujesz to brać. Jak nie potrzebujesz - nie brać.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •