Pewnie jesteś dobrym fotografem, jednak nie bardzo Cie rozumiem.
Z jednej strony chcesz pomóc , a z drugiej negujesz.
Juś odpowiadam na Twoje pytania:
- upieram sie przy tym, że chce sam robić, bo wolę sam sie nauczyć pstrykać, aniżeli patrzeć jak ktoś inny to robi kto sie nauczył
- pokażmi teraz miejsce w którym stwierdziłem, że żal mi jest wydać 500-800-pln na sprzęt ( dodam od siebie, że nie orientuję się tak w sprzęcie , jak i w jego cenach ... właśnie dlatego postał też ten wątek ).
- w którym miejscu powiedziałem, ze kupiłem sobie lustro do robienia fotek bezcieniowych ?
- lustro kupiłem w amsterdamie ( w SATURN'ie !!! ) co dziwne i mnie zakoczyło , to fakt, iż w tym czasie nie znalazłem tego samego lustra nowego w Polsce (allegro/sklepy stacjonarne/online) taniej aniżeli w holenderskim Saturnie !!!
Kupiłem bo chce robić zdjęcia, teraz robię więcej fajnych, niż dobrych, ale z czasem to powinno się zmienić. Jeżeli opanuje manuala to pewnie kupie sobie fajne szkiełko, z kolei jezeli zapał mi opadnie, to zostanę z lustrem, które będe traktował jak "małpke" i faworyzował auto, raz do roku przerzucając na CA
