Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Cp 400. kolejna odsłona...

  1. #1
    Bywalec Awatar mruczek
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Bańska Bystrzyca, Słowacja
    Wiek
    40
    Posty
    240

    Domyślnie Cp 400. kolejna odsłona...

    Niech mi ktoś powie ile kosztują, ale tak naprawde, te wszystkie akcesoria?

    We wrześniu kupiłem na Allegro CP 400 za mniej niż 200zł. A kilka dni temu widziałem tą samą drukarkę w Media markt za...

    99zł

    Nie podejrzewam aby sklep sprzedawał towar poniżej kosztu zakupu biorąc pod uwagę, że na jednej pólce leżały CP 200 za 299zł i jakieś Kodaki za ponad 500zł.

    Produkt nie był reklamowany w ulotce, ani nie było błędu z ceną. Wiem bo kupiłem sobie Nie mogłem takiej okazji zmarnować

    Czy świat zwariował?

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Bytom
    Wiek
    54
    Posty
    1 025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myrczek
    Niech mi ktoś powie ile kosztują, ale tak naprawde, te wszystkie akcesoria?

    We wrześniu kupiłem na Allegro CP 400 za mniej niż 200zł. A kilka dni temu widziałem tą samą drukarkę w Media markt za...

    99zł

    Nie podejrzewam aby sklep sprzedawał towar poniżej kosztu zakupu biorąc pod uwagę, że na jednej pólce leżały CP 200 za 299zł i jakieś Kodaki za ponad 500zł.

    Produkt nie był reklamowany w ulotce, ani nie było błędu z ceną. Wiem bo kupiłem sobie Nie mogłem takiej okazji zmarnować

    Czy świat zwariował?
    Może miałeś szczęście i kupiłeś ostatni egzemplarz?
    Canon 20d + Tamron 28-75/2.8 + Canon 70-200/4L + Speedlite 550ex

  3. #3
    Bywalec Awatar mruczek
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Bańska Bystrzyca, Słowacja
    Wiek
    40
    Posty
    240

    Domyślnie nie

    Nie, owszem kupiłem dwa tygodnie temu, ale jak byłem w poniedziałek rano w drodze na uczelnie to jeszcze stały. I to kilka!!!
    Czy ludzie stracili rozum, że tego nie kupili-za takie pieniądze, czy też taki sprzęt jest mało popularny?

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Bytom
    Wiek
    54
    Posty
    1 025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myrczek
    Nie, owszem kupiłem dwa tygodnie temu, ale jak byłem w poniedziałek rano w drodze na uczelnie to jeszcze stały. I to kilka!!!
    Czy ludzie stracili rozum, że tego nie kupili-za takie pieniądze, czy też taki sprzęt jest mało popularny?
    Mała popularnosc wynika ze specyfiki - tylko foto i z ekonomi - atrament wychodzi taniej ale jeśli chodzi o jakość drukowanych fotek to inna bajka.
    Ja nie drukuje masówki tylko wybrane fotki i wolę to robić w domu mając pełną kontrolę nad wydrukiem (profil) mnie ta drukarka odpowiada w 99%.
    Do pełni szczęścia brakuje mi czasem większego formatu. Jak bym przypadkiem zmieniał kiedyś drukarkę to prawie na pewno będzie to znowu termosublimacja z możliwością wydruku A4.
    Canon 20d + Tamron 28-75/2.8 + Canon 70-200/4L + Speedlite 550ex

  5. #5
    witekt
    Guest

    Domyślnie

    myrczek, a w którym MM widziałeś te drukarki?
    Też chętnie bym kupił.

  6. #6
    Bywalec Awatar mruczek
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Bańska Bystrzyca, Słowacja
    Wiek
    40
    Posty
    240

    Domyślnie odp

    A w Katowicach, w Dolinie Trzech Stawów. Tam kupiłem, ale u mnie jest jeszcze Media Markt w Zabrzu i Czeladzi, ale tam nie byłem może też są.

  7. #7
    witekt
    Guest

    Domyślnie

    Hm, w Warszawie są, ale po 399PLN. A za tą cenę to zabawka nie jest warta zakupu.
    Swoją drogą ciekawe, że każdy sklep w sieci MM może mieć inne ceny na ten sam towar.

  8. #8
    Bywalec Awatar mruczek
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Bańska Bystrzyca, Słowacja
    Wiek
    40
    Posty
    240

    Domyślnie

    Skoro twierdzisz ze tam są za taką kasę to są dwie opcje:
    1. Każdy sklep sam ustala cenę
    2. Mają wspólne ceny ale promocje są rozrzucone w czasie. Czytaj: za pół roku opuszcza i u Was, w Warszawie Albo i nie

    P.S. pytałem się sprzedacy czemu tak tanio? A on powiedział, że kupili tego sporo a nie sprzedają się wcale. Czy mam wierzyć? nie obchodzi mnie to. Ważne ze przy kasie ujrzałem tą samą cenę co na półce.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •