Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Usługi świadczone przez sklep FOTOPANORAMA w Krakowie

  1. #11
    Bywalec Awatar gregorio1972
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    52
    Posty
    125

    Domyślnie

    Wiem, że nie gryzie ale kiedyś miałem 350 i za 250 zł. zakupiłem sensor-Swab płyn + miotełki i było super. Gdy klupiłem 40D tymi samymi miotełkami chciałem wyczyścić ale już tak kolorowo nie było nie wiem czy chodziło o rozmiar matrycy i miotełki ale zawsze jakieś g....... zostało na matrycy. Gdy chciałem "wydmuchać " gruszką z matówki paprochy to wystarczyło, że ją tylko odblokowałem aby wyskoczyła i zrobiła się na niej rysa. Więc kosztowało mnie to 140 zł (nowa matówka). Gdyby sprzęt i akcesoria nie były takie drogie to mógłbym eksperymentować i uczyć się czyszcząc samemu. Wysłałem aparat do Serwisu na Żytnią - to technik w czasie czyszczenia też zarysował matówkę wtedy mi wymienili gratis na nową tyle że innego typu na taką co miałem musiałbym czekać 3 tyg. Tak, że mając te doświadczenia wolę zapłacić fachowcowi. Chyba nie jestem jedyny sądząc po ilości informacji na ten temat
    a co do 70-200 długo się wahałem czy go kupić bo miałem 70-300 IS ale w końcu się zdecydowałem i nie żałuję REWELACYJNE szkło. Fakt czasem może by się przydała IS ale da się żyć bez tego jak widzę różnicę w jakości szkieł, AF, budowy itd. Wtedy wspomagam się wyższym ISO - na razie wystarcza - pozdrawiam serdecznie

  2. #12

    Domyślnie

    warto, kilku reporterów korzysta z ich usług i są zadowoleni tak wynika z ich strony. Ja rownież

  3. #13
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 710

    Domyślnie

    Odkopię trochę temat
    Ostatnio czyściłem tam matryce 550d. Był też paproch ma matówce co było wpisane w zleceniu.
    Ostatcznie matryca wyczyszczona bez zastrzeżen, ale na matówce pojawiło sie kilka innych paprochów.
    Nie robiłem problemu bo to w końcu nie matówka robi zdjęcia, no ale...

  4. #14
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie

    Przedmuchali matrycę, a reszta paprochów z komory poleciała na matówkę. Nie ma jak profesjonalizm
    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •