Pokaż wyniki od 1 do 10 z 265

Wątek: Canon EF 50 mm f/1.8 II-opinie i zdjęcia

Mieszany widok

  1. #1

    Domyślnie

    Obiektyw sie rozlecial poniewaz udezyl o ziemie zamontowana oslona przeciw sloneczna, aparat w sumie troche wazy wiec nie ma sie co dziwic ze plastik nie wytrzymal.

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez greg01 Zobacz posta
    Obiektyw sie rozlecial poniewaz udezyl o ziemie zamontowana oslona przeciw sloneczna, aparat w sumie troche wazy wiec nie ma sie co dziwic ze plastik nie wytrzymal.
    Słyszałeś kiedyś o polskich literkach w alfabecie. Gdybyś ich używał, łatwiej było by zrozumieć o czym piszesz. Tak to nie wiem, czy obiektyw się rozleciał ponieważ uderzył o ziemię? (wcale się nie dziwię ). Była zamontowana osłona przeciwsłoneczna - i co z tego wynika?
    To nie żebym się czepiał. Każdemu zdarza się jakiś błąd, ale czasem naprawdę trudno zrozumieć o co chodzi, gdy piszemy po polsku, nie używając polskich znaków. Może pisz po angielsku to nie będzie problemów
    6D; 5DII; C 24-70 2.8L; C 24-105L; C 70-200 2.8L; C 35 2.0 IS; C 50 1.4; C 85 1.8; S 17-35 2.8-4
    Moje fotki Moje fotki II

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •