Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Pytania do filmówki...

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    247

    Question Pytania do filmówki...

    Hej.
    Jestem maturzystą i stoje przed wyborem szkoły. Hmmm nie będę ukrywał, że jestem mocno zainteresowany fotografią dlaczego? Kręci mnię ten kierunek i naprawdę się nią interesuje, jestem inwidualistą. Nie mam jeszcze sprecezymanego tematu... Fashion jest dość oblegany i przyszłościowy. W przyszłości chciałbym pracować w reklamie chociaż jeszcze nie wiem. Chodzę do mdk na foto ale średnio się zajmujemy techniką, ale w konkursach ogólnopolskich biorę udzial i mam wyniki czyli dyplomy więc fotki się podobają hehehe
    Myślałem nad Łódzką filmówką. Miasto mi się podoba, nie wiem czego... Dobrze się tam czuje.
    Jako że filmówka ma kilka opcji nauki to sam już nie wiem czy są płatne czy nie... Kilkoro osób mowiło, że tak a inni że nie... Więc już sam nie wiem.
    Chodzę do lo i nie wiem z czego mam zdawać maturę. Foto jest kierunkiem artystycznym a w lo nie ma takich przedmiotów, chyba że wok się w to wlicza...
    Wiem, że trzeba mieć teczkę prac ktorą będą oglądać komisja (?) ale jakie oni lubia prace jaka tematyka?
    Są 3 etapy tak? Omówienie fot, zadanie i... 3 niewiem
    to by było wszystko co chce wiedzieć czekam na odp. Którzy znają aktualne info.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    48
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Hmm..
    a tu: http://www.filmschool.lodz.pl/
    nie ma odpowiedzi? może szybciej zadzwonić
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    247

    Domyślnie

    pewnie zadzwonię, ale raczej mi nie powiedzą na jakie prace zwracają uwagę...

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    48
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez k-9 Zobacz posta
    pewnie zadzwonię, ale raczej mi nie powiedzą na jakie prace zwracają uwagę...
    tu nie kojarzę nikogo kto by się chwalił studiami tam.. prędzej zerknij na NKhttp://nk.pl/school/60738 i podpytaj - może ktoś coś podpowie
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez k-9 Zobacz posta
    pewnie zadzwonię, ale raczej mi nie powiedzą na jakie prace zwracają uwagę...

    Warunkiem przystąpienia do egzaminu wstępnego jest złożenie:
    • wymienionych poniżej dokumentów
    • wniesienie opłaty egzaminacyjnej 130 zł

      Uwaga! Teczkę twórczości własnej w tym 3 zadania fotograficzne kandydat przynosi ze sobą w dniu egzaminu!
    • teczki twórczości własnej kandydata, zawierającej:
      własne prace fotograficzne oraz wykonane trzy zadania fotograficzne:
      1. "Długie dni, krótkie noce" - zdjęcia 5-7 sztuk, format 24x30
      2. "To pozostawię do przyszłości" - zdjęcia 2 sztuki, format 24x30
      3. "Tutaj jest jak jest" - zdjęcia 5-7 sztuk, format 24x30
    To tak pokrótce.

    Reszta, czarno na białym:
    http://www.filmschool.lodz.pl/pages/view/460-fotografia

    Nie musisz dzwonić.

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    247

    Domyślnie

    na nk. jest kierunek foto dzienna więc jest bez opłat (rok 2010 jest takim ale czy będzie także dzienne w 2011?). Przeglądałem informator ale czy on jest aktualny na rok 2011?? I czy te 3 tematy to mam im przedstawić w teczce jako moje prace?? Czy mam im pokazać to co mam (temat dowolny)... a może są to już tematy na 2 etap które mam zrobić w mieście.... kurde nie napisali jasno jakie mają wymagania....

  7. #7

    Domyślnie

    Poszukaj sobie normalnej szkoly po ktorej zdobedziesz wiedze i zawod
    Ja bylem przed takim samym wyborem szkoly co Ty i wybrałem Politechnike :]
    zrobie sobie normalny zawod...W fotografii nie liczy sie papier co Ty skonczyles i ile kursow odbyles liczy sie twoje portfolio
    Był Nikon... teraz jest Canon !

  8. #8
    Bywalec Awatar photogambler
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    105

    Domyślnie

    co to znaczy normalna? filmowka ksztalci m.in.operatorow filmowych.to chyba jest normalny,konkretny zawod
    6d, 50 1,8 STM, 16-35 f4 IS L, 24-105 f4 IS L ,85 1,8 USM, 70-200 f4 IS L, pleśniaczki, itepe...

  9. #9
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    247

    Domyślnie

    nie no uśmiałem się JA i politechnika heheheheh ja to z matmy jestem hmmm... no comment xD

  10. #10
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    474

    Domyślnie

    portfolio też nic nie warte jak się nie nabędzie kontaktów, a w szkole można takowe załapać poznając różnych ludzi tu i tam, poza tym może lepiej już operatorka zamiast fotografii? w sieci coraz więcej materiałów wideo, filmy w lustrzankach to też jakiś znak... podobno aparaty przyszłości w ogóle nie będą robić zdjęć tylko filmy, z których będzie można wybrać pojedyńczą klatkę... zresztą i dzisiaj już tak się robi tylko jakość nie za dobra...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •