Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [Kaidzeim] Wawel

  1. #1

    Domyślnie [Kaidzeim] Wawel

    Witam to mój pierwszy wątek i perwsza prezentacja zdjęć szerszemu gronu Dopiero zaczynam więc nie bądźcie surowi:-D
    1.2.3.4.

  2. #2

    Domyślnie

    Czyli kicha?

  3. #3
    Początki nałogu Awatar x-mac
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    47
    Posty
    285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaidzeim Zobacz posta
    Czyli kicha?
    Szukasz jakichś nowych kadrów, których nie ma na standardowych widokówkach - to na plus.
    Wykonanie i obróbka - ...próbuj dalej, powodzenia!
    #1 - kompozycję bym przesunął - wieża bardziej w lewo, z możliwością wyprostowania
    #2 - przyjemnie miękkie przejścia tonacji, aż za jasne te cienie na kostce!
    #3 - krata bynajmniej nie buduje tego kadru, nieciekawe
    #4 - za dużo dołu, źle dobrana ostrość - lepiej by krawędź muru odcinała wyraźnie pierwszy plan od tła, jeśli chciałeś poeksperymentować z GO. generalnie bardziej wolę b-w niż sepię.
    marcin
    forma wynika z funkcji (ls) - mniej znaczy więcej (mvdr) - ornament to zbrodnia (al)

    szukaj: 1 2 3

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za łagodną ocenę w większości się zgadzam i będę pracował nad tym Może ktoś jeszcze się wypowie? Krytyki nigdy za wiele.

  5. #5
    Uzależniony Awatar tryton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    557

    Domyślnie

    Podoba mi się zdjęcie 2. Całkiem przyjemnie skomponowany kadr, bardzo miło się na nie patrzy. Czepiając się na siłę do tej 2 to może mniej tego obramowania ciemnego ...ale nie jestem pewien.
    Pozostałe trochę słabsze, 1 ewentualnie może się bronić, ale 3 i 4 chyba już nie (choć trochę wyczuwam chęć jakiegoś pomysłu) - próbuj dalej.
    Tryton
    --------------------------------------------------------------
    5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

  6. #6

    Domyślnie

    Tak myślałem że 1 i 2 coś warte a dwa pozostałe trochę mniej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •