
Zamieszczone przez
sid
Generalnie mam to samo.
W sensie, ogólnie DPP działa ok i nie sprawia większych problemów, więc nie narzekam... ale od kliku wersji wstecz, często jak szybko jadę po zdjęciach z pipetą, na kilkunastym lub dwudziestym którymś nagle się wiesza.
Czyli przykładowo, mam serie zdjęć, ze słabym balansem bieli, np. z kościoła, ale mam białe sukienki z pierwsze komunii, żeby szybko ustawić WB. Zakładam, że innych korekt nie robię, więc lecę, zdjęcie, pipeta, zdjęcie pipeta. I w pewnym momencie klops.
Efekt jest ten sam na różnych komputerach, różnych systemach operacyjnych, nie ustąpił pomimo wielu formatów i instalowania na świeżo nowych wersji. Więc nie chodzi o specyficzną konfigurację, system, czy uszkodzone jakieś biblioteki na kompie.
Ale nie jest jakoś dramatycznie uciążliwy. Po prostu jest. Nigdy specjalnie z nim nie walczyłem.