Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Reklama uslug fotograficznych

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    48
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    ktoś pisał na którymś z forów że miny gości na widok dostawcy pizzy dla fotografa - bezcenne
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  2. #42
    Uzależniony Awatar xsardas
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Wrocław / Szczecin / Świnoujście
    Wiek
    39
    Posty
    731

    Domyślnie

    Zapisać, zapamiętać, zastosować A ponoć zasadą 3xZ tylko na studiach się posługuje

  3. #43
    Uzależniony Awatar Sławek
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    61
    Posty
    968

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    ktoś pisał na którymś z forów że miny gości na widok dostawcy pizzy dla fotografa - bezcenne
    Z własnego doświadczenia !!!
    Miny na widok gościa z pizzą na czerwonym skuterku bez cienia emocji.
    A było i tak że na śląsku podczas rozmowy (bardzo kulturalnej) z panem młodym (celowo z małej litery) usłyszeliśmy z typowym śląskim akcentem...
    "jo, jak ida do roboty, to żech jest najedzony, wyspany i wysr...ny"

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Lubię robić doświadczenia i szukałem strony, na której warto by dać ogłoszenie do zdjęć ślubnych i tak sobie kombinuję http://www.google.pl/#hl=pl&biw=1259...2f4a08dd95ab64

    Oczywiście nie zawsze trafiam ale jestem blisko http://www.google.pl/#q=m%C5%82ode+p...2f4a08dd95ab64

    Oczywiście nie ukrywam, że jest to moja strona i nie ma lub raczej ma niewiele wspólnego z fotografią ślubną. Nie namawiam nikogo do reklamowania się tutaj bo (ceny są zaporowe) a wręcz przeciwnie. Ot takie doświadczenie, eksperyment.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  5. #45
    Awatar wilus
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sławek Zobacz posta
    "jo, jak ida do roboty, to żech jest najedzony, wyspany i wysr...ny"
    Dobre:-D i wulgarne

  6. #46
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Bieruń
    Wiek
    43
    Posty
    642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Lubię robić doświadczenia i szukałem strony, na której warto by dać ogłoszenie do zdjęć ślubnych i tak sobie kombinuję http://www.google.pl/#hl=pl&biw=1259...2f4a08dd95ab64

    Oczywiście nie zawsze trafiam ale jestem blisko http://www.google.pl/#q=m%C5%82ode+p...2f4a08dd95ab64

    Oczywiście nie ukrywam, że jest to moja strona i nie ma lub raczej ma niewiele wspólnego z fotografią ślubną. Nie namawiam nikogo do reklamowania się tutaj bo (ceny są zaporowe) a wręcz przeciwnie. Ot takie doświadczenie, eksperyment.
    Obawiam się Sergiusz, że nie tędy droga.
    Canon 5d mk3 | 6D | C15 fiśaj | C16-35L II | C35L | C50 1.4 | S85 1.4 | C70-200L 2.8 IS | 3xYN600EX-RT | YN-E3-RT | na M42 - Zenitar 50 1,7 | Jupiter 9 | CZ Jena 135 f3.5

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Ja też się tego obawiam. Ale jakoś zadziałało. :-D
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  8. #48
    Uzależniony Awatar pawciolbn
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Lublin
    Wiek
    42
    Posty
    653

    Domyślnie

    Nie jestem do końca przekonany o przeznaczeniu wątku do takiego postu, ale patrząc na powyższą dyskusję - wątek o wszystkim

    zatem idąc tropem samego tytułu wątku pozwolę sobie coś zareklamować...
    od pewnego czasu, dzięki temu forum podjąłem współpracę z pewnym studiem fotograficznym pod kątem realizacji odbitek. mało tego, że zdjęcia dostaje w takiej formie jak sobie życzę, jak sam obrobię w RAW, wykadruję itp. tak jako początkujący foto spotkałem się ze strony właściciela z wielkim wsparciem merytorycznym i wieloma pozytywnymi uwagami.

    dlatego z czystym sumieniem polecam Profesjonalne Studio Foto - Video Daniel Wróbel

    warto podjąć rozmowę z właścicielem - pomoże, doradzi, coś zaproponuje i promocją też skusi
    polecam

    #
    5D+BGE4 | 5DII+BGE6 | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | 135/2L | Helios 2/58 | Metz58AF2.. kupa stafu i brak czasu... przerobiłem: 40D | 50D+BGE2N | 24-105/4L | 18-55 IS | 55-250 IS | 17-55/2.8 IS | 100-400L | S150-500 OS | S300-800HSM | 430EXII...

  9. #49
    Bywalec Awatar Majchalak
    Dołączył
    Mar 2009
    Miasto
    Chorzów
    Wiek
    38
    Posty
    106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawciolbn Zobacz posta
    Nie jestem do końca przekonany o przeznaczeniu wątku do takiego postu, ale patrząc na powyższą dyskusję - wątek o wszystkim
    #
    chyba raczej chodzi w tym wątku o to, jak swoje usługi rozreklamować... :/

    strasznie jedziecie po fotograf-wesele, że na 5 zapytań jedno zamówienie itp.
    jak dla mnie 20% to nie taka mała skuteczność.

    Ja mam tam 9 zapytań i 2 zrealizowane.

    Wbrew pozorom są też tam firmy, które się cenią na ponad 4k i mają i zapytania i zrealizowane usługi...

  10. #50
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Bieruń
    Wiek
    43
    Posty
    642

    Domyślnie

    Ja też nie skreślał bym tego wortalu, szczególnie że zamieszczenie ogłoszenia nic nie kosztuje. Wg mnie bardzo dobry sposób z tą prowizją. Model rozliczeń CPA mi akurat odpowiada. Wystarczy podać odpowiednio wysoką cenę i klienci szukający taniej nie będą się kontaktować - proste.

    A propos promocji - kiedyś zakładałem wątek o wymianie linkami między sobą, ale odzew był słaby...szkoda.
    Mogę doradzić tylko jedno - promować się gdzie popadnie!
    Canon 5d mk3 | 6D | C15 fiśaj | C16-35L II | C35L | C50 1.4 | S85 1.4 | C70-200L 2.8 IS | 3xYN600EX-RT | YN-E3-RT | na M42 - Zenitar 50 1,7 | Jupiter 9 | CZ Jena 135 f3.5

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •